Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jak zwykle zamiast merytorycznie podyskutowac to drwiny i szykanowanie

To nic , to tylko Polska.....

 

To podaj kur...a imię, nazwisko, nick forumowy tego delikwenta czy choćby jego motocykl, kolor, znaki szczególne, a nie pier...isz. Ty coś wspominałeś o dorosłości? Ja proszę o odrobinę powagi. Takich słów nie rzuca się na wiatr, trzeba mieć jakieś pokrycie. Skąd masz pewność, że to ktoś stąd?

Nawet nie napisałeś do czego tak na prawdę pijesz, bo jedyne co przeczytałem, to zbiór jakichś niedomówień.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze też Ciebie nie rozumiem o co Ci chodzi (3pstrzy) ale dajcie mu chłopaki szansę to są jego pierwsze posty na forum.

Kolego opisz na spokojnie o co chodzi, jak ktoś będzie w temacie to na pewno Ci pomorze.

 

Przepraszam, MatMax, ale sądzę, że chodziło Ci o pomoc (pomoże), a nie region geograficzny w Polsce (pomorskie, Pomorze).

Dziękuję za uwagę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, lepiej gadać z kimś kto nie wie przez jakie "ch" napisać "ch...j", niż z osobą która nic sensownego do powiedzenia nie ma :cool: Za chwilę mnie posądzisz o "solidarność plemników", nie o to chodzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman, gratuluję kolejnego progresu :) . BTW. wyniki czasowe jak i z wyścigu są tutaj http://www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=829959.

 

Jakie dokładnie D211 założyłeś?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma czego gratulować, bo jeździłem dokładnie tak samo, a lepszy czas to wg mnie zasługa sprzętu: opony Pirelli, zmieniony wydech i zalane paliwo wysokooktanowe. Powiem Ci, że motur odczuwalnie lepiej idzie na większych prędkościach. Po raz pierwszy przebijałem z 3. na 4. bieg "w locie", dopiero wtedy udawało mi się docisnąć przednie koło do ziemi.

 

Dunlopa wziąłem zwykłego, mieszanka M, udało mi się trafić w rozmiarze 200. Także z przodu mam Pirellkę slicka, a z tyłu Dunlopa i tak chcę pojeździć wolny trening w piątek i jedną kwalifikację w sobotę. Na drugą założę Pirelkę (już mam dogadaną) i zobaczysz, że będzie lepiej. Dunlop twardszy, więc miałem ciągle wrażenie, że tył motocykla mi podskakuje w złożeniu. Przyczepność ok, ale wrażenie niestabilności dużo większe. W Poznaniu powinno być lepiej, bo równa nawierzchnia. No zobaczymy, wszyscy trzej się będziemy motać z oponami, ale mam nadzieję, że powalczymy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj w sprawie wyników z hamowni.

 

Nagórka - 182KM na kole

BMW S1000RR(stock) - 180KM na kole

Mła - 183,6KM na kole (201KM na silniku)

 

Wsyzstkie pomiary były robiona na świeżym powietrzu, ale bez nadmuchu. Nagórki sprzęt nakurwia nieprzeciętnie :)

 

 

Mi sie jeździło również spoko. Poprawiłem czas o 5 sekund - 2.11.367 - 6 sekund za Grandysami - całkiiem nieźle jak na 2 raz w BP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oni podawali moc na wale, to fajnie nabijają klientów :) . Przecież nie da się wyliczyć mocy na wale (silniku) na takiej hamowni. Jak niby wyliczyć stratę mocy na przeniesieniu napędu? Można to tylko oszacować. Z tego co widzę u Ciebie oszacowali 9% straty i tak podali Ci magiczny wynik mocy na silniku :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...