Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany dajcie juz spokój z tym tematem. Wiadomo że nikt nikogo nie podkabluje ba sam zapier... tam gdzie nie trzeba.

Tak czy inaczej na wiosce dziecko może wyskoczyć dlatego kolega sie wku**wił.

 

To Ty tez daj spokoj z traktowaniem takich spraw powaznie :D

Pod kazdym filmikiem na YT zjawia sie jakis hater z tego typu wypowiedziami, ze wariaci ze debile ze nieodpowiedzilni ze ......

A chodzi tylko o to ze sam tak nie umie, czuje sie ci*ą i chce podbudowac ego.

Z jednej strony kazdy uwaza ze zapie**ala kazdy kto go wyprzedza a kazdy wolniejszy to ci*a-i to glownie dotyczy samochodziarzy.

A sam w niedziele zobaczysz ze zapie**alania to jest na torze i to na ulicy sie nie moze z tym rownac i Ci sie odechce zapiedalania na drogach.

Dla mnie po 15latach jezdzenia dzien w dzien za wyjatkiem gdy snieg lezy, jedzenie po miescie czy trasie jest tak samo emocjonujace jak w samochodzie. Zwykla nudna codziennosc i wkurwainie sie na korki i na innych i w takim nastroju przeginac paly mi sie nie chce.

 

To sie wygadalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 6,7 tygodni temu byłem pierwszy raz na torze Radom. Od tego czasu zawitałem tam 4 razy. wcześniej szukałem szczęścia na ulicy, ale tor (karting) postawił takie wymagania i tak się wyjeździłem, że na ulice nie wyjeżdżam. Ostatnio pojechałem na winkle na Legionową, gdzie przed kartingiem miałem w zwyczaju zapie**alać. Teraz po pierwszym szlifie (na Radomiu) przeszła mi myśl,że gdybym sie wyjebał przy 150 kmh na winklach to może siedział bym teraz na wózku, bo z naprzeciwka zapie**alają samochody, a nawet jakby nic nie jechało to pewnie skończył bym na drzewie. Karting mi sie podoba i myśle że na początek jestidealny ze względu na małe prędkości. Chce w tym roku spróbować pojeździć szybciej, a na Poznań chyba nie dostane urlopu więc zostaje Biała. Jak mi się spodoba szybka jazda to pewnie zakombinuje przez zime z moto. Jak wydygam to będemusiał się zastanowić co dalej bo ulice odpuszczam - nie ma tam co robic na sporcie.

 

Co do tego kolesia 39 czy 93 - zapomniałem, to potraktowałem go serio, stąd mój post.

Edytowane przez marcinrednose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tor wciąga jak skurwol szynkę na święta. Ale rezygnowanie z ulicy to też przesada. Nie ma lepszego sposobu na korki jeśli jest się zbyt leniwym na rower, tak jak ja :D.

 

To jasne tyle że do roboty musze na eleganta jeździć wieć tak czy siak motorem do roboty od święta sie zjawiam :)

Nie mówie o rezygnowaniu z ulicy, tyle że przestałem tam szukać zakrętow które daje tylko tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do roboty musze na eleganta jeździć

hu*owa robota :P

A tak pozatym to wszedzie na swiecie widze takie zjawisko ze jak ktos sie robi faktycznie szybki na torze to staje sie grzeczniejszy na drodze.

Oczywiscie sa takie miejsca i sytuacje gdzie mozna grzecznie zamnkac licznik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W klasie 1000 wesoło było już przed startem, bo na okrążeniu poprzedzającym warm-up jeden z faworytów (Grzech Korniluk) mocno zgruzował gixa. Gość wyskoczył na zimnych gumach, przy lekkim odwinięciu na 4. biegu tył uciekł i koniec jazdy, moto solidnie rozbite. Wyścig przebiegał pod dyktando Nagórki, którego zx10r to sprzęt z innej galaktyki. Na prostej obydwu "Grandysów" zostawało w tyle, totalnie bez szans... moc ma znaczenie, ta czerwona Kawa po prostu nakurw..a jak szatan ;)

 

No i to by było na tyle :)

 

Ps. w wyścigu nie startowałem, czego oczywiście żałuję

Ps2. serdeczne pozdrowienia dla forumowej ekipy, która wpadła pośmigać w sobotę!!!

Nagórka, owszem ma fajną rakietę (dosłownie, tam jest chyba ze 130+ dB, to się nie mieści w żadnych limitach sportowych, no chyba że w MotoGP :) ). Ale ja tam wolę moto Grześka Korniluka. Ten to ma tylko drobne modyfikacje w tym Gixie, nawet ma lampy i cywilny bodywork, a tak nap....la, że jestem w szoku. Nie ma żadnych elektronicznych zabawek, a jak wychodzi z pierwszego lewego w Białej, to mam wrażenie że obok mnie startuje F16. Wielka szkoda, że się teraz porozbijał, miał wielkie szanse, aby wygrać cały ten puchar.

 

Co do quickshiftera. Nie jest to mocno szkodliwe dla "góry" silnika? Takie zbieranie niedopalnej mieszanki i nagłe bum?

 

 

Poczekajcie, aż Mariusz Nagórka zaprezentuje swoją drugą torpedę... :biggrin:. Będzie o czym pisać. :)

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekzxr zgłoszenie wysłane.

Co do wyjazdu - ustalimy na privie.

 

Panowie ponieważ nie mam doświadczenia torowego poza kartingiem na Radomiu to proszę o kilka rad dot. Jazdy na torze Biała Podlaska.

Moje opony to Michelin Pilot Power 2CT. Na Radomiu ciśnienie ustawiałem tak żeby było na ciepło 2,0 tył, 2,2 przód. Z korygowaniem ciśnienia nie było problemu, jak ktoś chciał to zjeżdżał i korygował.

Jak ustawić ciśnienie na Białą? Zwłaszcza, że temperatura ma być tylko 18st. I nie za bardzo w sesji jest czas na korektę. Po sesji długa przerwa i wjeżdżamy znowu na zimnych oponach.

Jest tam kompresor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty tez daj spokoj z traktowaniem takich spraw powaznie :D

Pod kazdym filmikiem na YT zjawia sie jakis hater z tego typu wypowiedziami, ze wariaci ze debile ze nieodpowiedzilni ze ......

A chodzi tylko o to ze sam tak nie umie, czuje sie ci*ą i chce podbudowac ego.

Z jednej strony kazdy uwaza ze zapie**ala kazdy kto go wyprzedza a kazdy wolniejszy to ci*a-i to glownie dotyczy samochodziarzy.

A sam w niedziele zobaczysz ze zapie**alania to jest na torze i to na ulicy sie nie moze z tym rownac i Ci sie odechce zapiedalania na drogach.

Dla mnie po 15latach jezdzenia dzien w dzien za wyjatkiem gdy snieg lezy, jedzenie po miescie czy trasie jest tak samo emocjonujace jak w samochodzie. Zwykla nudna codziennosc i wkurwainie sie na korki i na innych i w takim nastroju przeginac paly mi sie nie chce.

 

 

 

 

 

 

To sie wygadalem :P

 

Zapi..dalać można , zapi..dalac trzeba , sam bardzo lubię szybko i agresywnie jezdzic

 

Napisalem tutaj aby zapytac , po jaką cholerę nam (wam) tor jak dla większości z was nie ma znaczenia czy potrącicie jakąś staruszkę czy dzieciaka

Edytowane przez 3pstrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponieważ nie mam doświadczenia torowego poza kartingiem na Radomiu to proszę o kilka rad dot. Jazdy na torze Biała Podlaska.

Moje opony to Michelin Pilot Power 2CT. Na Radomiu ciśnienie ustawiałem tak żeby było na ciepło 2,0 tył, 2,2 przód. Z korygowaniem ciśnienia nie było problemu, jak ktoś chciał to zjeżdżał i korygował.

Jak ustawić ciśnienie na Białą? Zwłaszcza, że temperatura ma być tylko 18st. I nie za bardzo w sesji jest czas na korektę. Po sesji długa przerwa i wjeżdżamy znowu na zimnych oponach.

Jest tam kompresor?

 

Wiem, że dziś wszyscy tankują, ale napiszcie coś przed niedzielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dziś wszyscy tankują, ale napiszcie coś przed niedzielą.

A red nose to nie od picia :D

 

2 ct to laczki calkiem uliczne i z dogrzewaniem nie powinny miec problemu. Raczej z przegrzewaniem. Ja bym zaczal od 2.0 przod i tyl. A korekty dopiero miedzy sesjami. Po pierwsze musisz zawsze sparwdzac na zimnej oponie zeby to sprawdzanie bylo obiektywne. Po drugie jak zjedziesz po 2 kolkach to skad wiesz co bedzie pzry 10ciu. Po tzrecie temperatura miedzy ranem a popoludniem bedzie sie zmieniac. Co tez by znaczylo ze musisz zaczac na mniejszych tlumieniach i pozniej je podkrecac jesli sie wogole w ustawianie zawieszen bawisz-a warto, o ile sie je wogole serwisuje.

Edytowane przez tomekzxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...