Skocz do zawartości

Ściąga na prawo


Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to Suzuki GSR 600 '06. Motocykl ściąga w prawo bezustannie.

Motocykl jeździł prosto do czasu zmiany opon.

Założyłem opony Pirelli Diablo 120 przód i 180 tył (takie rozmiary jak zaleca producent), nowe tegorocznej produkcji.

Pewne rzeczy wykluczyłem:

1. Zbieżność kół sprawdziłem metodą "na sznurek", przednie koło względem tylnego jest idealnie proste.

2. Regulacja łańcucha jest idealnie ustawiona po obu stronach.

3. Rury zawieszenia przedniego symetrycznie "wpuszczone" w półki.

4. Siedzę prosto, stoję i tak ściąga. Aby jechał prosto trzeba się meeega wychylić ciałem do lewej.

 

Problem ewidentnie pojawił się po zmianie opon. Opony ch*jowo odlane, bo na tył trzeba było dać 55gram, na przód chyba 20gram. Już nigdy Pirelli :/

Może ktoś mi tu odkryje Amerykę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. Udowodnij teraz sprzedawcy, że opona jest wadliwa, gdy na oko nie widać nic, prócz lekkiego bicia góra-dół. No i bez gum bym był jakiś czas, a na urlop jadę 6go czerwca.

Zeszmacę je przez cały sezon ile wlezie i za rok nowe kupię.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah. Udowodnij teraz sprzedawcy, że opona jest wadliwa, gdy na oko nie widać nic, prócz lekkiego bicia góra-dół. No i bez gum bym był jakiś czas, a na urlop jadę 6go czerwca.

Zeszmacę je przez cały sezon ile wlezie i za rok nowe kupię.

Kurde no ale takie rzeczy to powinna gwarancja uwzględnić. Pracowałem długo w serwisie opon, ale samochodowych i nigdy nie było problemów jeśli występowała ewentualna wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO git , mógł sie ktoś przejechać i ci skrzywić motorek . Ale jak same koła to odpada . Niech ci kolega opinię napisze , klepnie pieczątkę i odsyłaj te opony . Olejesz to burak znów popeline komuś sprzeda.

Podziel się wiedzą tajemna o sprzedawcy. Wypada.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...