Skocz do zawartości

Filtr K&N czy oryginalny ?? jaki filtr lepszy


Rekomendowane odpowiedzi

Do takiej kombinacji K&N tylko. Seria nadaje sie do seryjnych parametrów silnika. Masz podkręcone parametry i zmieniony wydech, tutaj tylko markowy "podkręcony" filtr ma rację bytu.

 

 

Unikaj filtrów Hiflo. Są coraz gorsze.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K&N znalazłem na e-filtry.ent cena promocyjna

http://e-filtry.net/...trza-kampn.html

oryginalne w cenie

96 zł x2 = 192 zł -10% = 175 zł

+ przesyłka „za pobraniem” Poczta Polska 15 zł

 

niestety się mylisz kolego. w xv1700 są rzeczywiście 2 filtry powietrza. nie są one jednak takie same!

zestaw 2 filtrów nr katalogowy YA-1602 jest troszkę droższy -> http://e-filtry.net/pl/ya-1602-filtr-powietrza-kn.html

 

warto też wziąć pod uwagę filtry PIPERCROSS również ż dożywotnią gwarancją - niestety do xv1700 raczej nie bedzie.......

 

pozdr

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytajcie uważnie, w pierwszy poście zaznaczyłem że mam " wlot powietrza " Yamaha Speedstar czyli nie seriia, chyba nie myślisz że zamowiłem filtry w cenie około 300zł nie pasujące do motocykla, proszę Cię

Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl czy filtr trafiło?

 

filtr , moto dusilo sie po odkreceniu gazu , zmienilem na zwykly gabkowy filtr i problem znikl.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zrób jakieś 3 tysia to zauważysz... Jak sie seria zapcha, to zawsze na amen, K&N zawsze nawet zabrudzony będzie lepiej dopychał powietrze (mniejsze opory), a po prostu wystarczy go wyczyścić (wyprac :) ) i spryskać olejem (uwaga - zestaw do czyszczenia dedykowany).

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr , moto dusilo sie po odkreceniu gazu , zmienilem na zwykly gabkowy filtr i problem znikl.

Bo sam filtr nic nie daje, trzeba jeszcze parę innych rzeczy dokupić :sad: .

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayabusa chodzila na knie 50 kkm i nic sie złego nie stało, tak wiec inwestycja jak najbardziej wskazana. nie mówiąc juz o lepszym oddechu.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi wszystko co nie jest orginalne wychodzi taniej. za BMC powietrza placilem jakies grosze orginal do k9 2x drozszy. za oleju KN placilem 50zl orginal 150...

nawet ten cholerny tlumik orginal kosztuje 6000, za co mozna miec pelen przelot akrapa... ;) jakas masakra z tymi cenami...

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze filtry takie jak robi kn sa wielokrotnego użytku czyli myjesz, nasączas i jedzieszs dalej a ori musisz wymienić i w kosz :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KN wymaga ZAWSZE modyfikacji, w wielu motocyklach zakładałem już KN i bez modów moc ZAWSZE spadała (czy to gaźniki czy wtrysk)

Także KN + power commander z odp mapą tak

Sam KN nie

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie zauważyłem totalnie żadnej różnicy przy zastosowaniu wkładki KN. może cały filtr z boxem to tak ale sama wkładka, wątpie

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...