Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie jest nas już spora grupa, może zróbmy na facebooku swojego front page moglibyśmy się w ten sposób dowiedzieć więcej o sobie. Byłaby możliwość planowania wspólnych wyjazdów. Co Wy na to? Ja należę do grupy Motocyklem po Polsce i Europie ale są tam sami ludzie posiadający szybkie motocykle, więc sami rozumiecie. Ja nie lubię gonić jak wariat z podkurczonymi jajami wolę totalny luz i delektować się widokami. Nie chcę wychodzić przed szereg ale jestem skłonny założyć taką grupę ale oczywiście bez waszego pozwolenia tego nie zrobię.

 

Pozdrawiam Marcin.

Jak wyglądają podkurczone jaja bo nie mogę coś sobie tego wyobrazić :)))) powiedzcie jak się podkurcza jaja:)))

zajebisty tekst tak apropos 👍 z tymi jajami.:)

 

 

i ponawiam prośbę o dopisanie do listy whiterabbit-FLHTCU 2010

Edytowane przez whiterabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wywołałem uśmiech na waszych twarzach :) Kocham jazdę na motocyklu, robię już to od ponad 10 lat (nie wliczając młodych lat ale komarek to nie motocykl). Mażą mi się dalsze trasy a strona na FB dałaby tą możliwość, żeby nie podróżować samemu w 2, 3 motory jest fajniej. To taka moja propozycja mamy swoje logo wszyscy co są tutaj na naszej liście na pewno się odnajdą a i nowi dojdą. Nie jestem pomysłodawcą tej listy więc nie mam jako takiej zgody na to żeby zakładać strony na FB chyba, że jednogłośnie każdy się zgodzi.

 

Pozdrawiam Jimi-Harley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mażą mi się dalsze trasy a strona na FB dałaby tą możliwość, żeby nie podróżować samemu w 2, 3 motory jest fajniej.

 

Pomysl jak najbardziej fajny, ale jak widac FB budzi kontrowersje, a przeciez mamy przeznaczony do tego dzial wiec wystarczy zamieszczac propozycje wyjazdow, czy to dalszych planowanych z wyprzedzeniem, czy pomyslow na goraco np weekendowych. Byc moze bedzie to okazja aby rozruszac ten dzial.

 

Jimi-Harley, a wiec jako ze wywolales ten temat zapodawaj pomysl wyjazdu w dziale Zloty i Spotkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na liczebność w profilach to raczej nie jest tak malinowo z fejsoksiażką.

Nie wiem skąd ta chęć wypierania sprawdzonego sposobu komunikacji.

FB nie jest technicznie stworzone do takich rzeczy jak forum na którym wszystko jest przejrzyste.

Zebraliście już pokaźną ekipę ale po co być w jednym miejscu jak można znowu się rozpierzchnąć.

BTW kolego Jimi Harley wypadałoby zapytać administratora forum o zamieszczenie reklamy własnego fun page'a...tak z grzeczności.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję linka https://www.facebook.com/groups/625860144228926/

Panowie spokojnie nic na siłę kto ma ochotę z forum nie rezygnujemy.

 

Pozdrawiam



Patrząc na liczebność w profilach to raczej nie jest tak malinowo z fejsoksiażką.

Nie wiem skąd ta chęć wypierania sprawdzonego sposobu komunikacji.

FB nie jest technicznie stworzone do takich rzeczy jak forum na którym wszystko jest przejrzyste.

Zebraliście już pokaźną ekipę ale po co być w jednym miejscu jak można znowu się rozpierzchnąć.

BTW kolego Jimi Harley wypadałoby zapytać administratora forum o zamieszczenie reklamy własnego fun page'a...tak z grzeczności.

Pytałem można poczytać wcześniejsze posty. Nazwa jest zupełnie inna jest to grupa nie związana formalnie więc żyjemy w wolnym kraju. Należę do tego forum i nie rezygnuje z niego ale od dłuższego czasu ustalamy naszą grupę i nigdy się jeszcze nie spotkaliśmy.

Może ten krok będzie motywacją do czegoś więcej niż ciągłe ustalanie grupy do niczego to nie prowadzi.

 

Pozdrawiam.



Na fb znalazlem 2 albo 3 profile Harley Mój. daj linka i może zmień na jakąś bardziej oryginalną nazwę.

Podaje linka https://www.facebook.com/groups/625860144228926/

Edytowane przez Jimi-Harley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na liczebność w profilach to raczej nie jest tak malinowo z fejsoksiażką.

Nie wiem skąd ta chęć wypierania sprawdzonego sposobu komunikacji.

FB nie jest technicznie stworzone do takich rzeczy jak forum na którym wszystko jest przejrzyste.

Zebraliście już pokaźną ekipę ale po co być w jednym miejscu jak można znowu się rozpierzchnąć.

BTW kolego Jimi Harley wypadałoby zapytać administratora forum o zamieszczenie reklamy własnego fun page'a...tak z grzeczności.

bez przesady nikt z forum nie rezygnuje i nikt niczego tu nie reklamuje. Jak sam stwierdzileś fb jest przeznaczony do innej formy komunikacji wiec take it easy. Kto chce korzysta kto nie chce nie korzysta. Edytowane przez whiterabbit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady nikt z forum nie rezygnuje i nikt niczego tu nie reklamuje. Jak sam stwierdzileś fb jest przeznaczony do innej formy komunikacji wiec take it easy. Kto chce korzysta kto nie chce nie korzysta.

Jestem easy a nawet take it...jednak po jednym wpisie w dziale VTX ludzie zniknęli więc nie uroiłem sobie niczego a piszę opierając się na doświadczeniach.

Ok, koniec OT, mnie tu nie było.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają podkurczone jaja bo nie mogę coś sobie tego wyobrazić :)))) powiedzcie jak się podkurcza jaja:)))

zajebisty tekst tak apropos z tymi jajami. :)

hmmmm a ja to bym nawet chciała zobaczyć takie podkurczone jaja....naprawdę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

 

A mam jeszcze takie jedno pytanko do administratorów-dlaczego w grupie hd w postach mogą pisać osoby postronne?? I denerwować ludzi....

 

Dodam jeszcze dziś, bo wg sentencji 'uderz w stół....itd...' odezwali się co niektórzy-denerwować ludzi głupimi wpisami....

Edytowane przez ?ysa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...