Skocz do zawartości

Jak i jakie Porsche kupić


zyygy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba Boxster S, bo lubię małe roadstery, bo ma silnik 3.2 (wersje 2.5 i 2.7 są dla mięczaków ;) ).

Wygląda tak: http://moto.allegro....2293889569.html

Budżet trzeba założyć tak gdzieś do 75 tyś.

Edytowane przez marcin700

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale znaczek ma zupełnie inny.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dobra widzę że odchodzimy i od modelu i od marki i od tematu ale luz

Jak ktoś może poradzić chociaż które modele w latach 95-03 i z jakim silnikami cechowały się najlepszą kulturą i wytrzymałością?

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pomysl miales dobry, tyle ze nie pamietam zeby ktos z tego forum jezdzil Porsche.

I to 911, ktore nawet dla Porsche sa raczej samochodem z gornej polki.

 

Nam adrenaline zalatwia motocykl i wiekszosc uzytkownikow uzywa tanich toczydel do codziennej jazdy.

Mnie osobiscie nigdy nie pociagal samochod z silnikiem umieszczonym z tylu i mimo ze jakies tam doswiadczenia

samochodowe mam to od tej marki zawsze trzymalem sie z daleka. Moze to uraz z PRLu po dosc dlugiej jezdzie Skoda 105

i maluchem :)?

Jednym slowem na twoim miejscu wrocilbym z pytaniemi na forum Porsche, tym bardziej ze jest to forum polotwarte i bardzo rozni ludzie

tam pisza. Pewnie w jakims % wszyscy sa fanatykami, ale na pewno bedziesz mial cale spectrum opinii, a nie tylko zachwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik który Cię interesuje to tzw "jajka sadzone", które tracą na wartości najszybciej ze wszystkich przedstawicieli modelu. Jeśli za jakiś czas będziesz chciał się go pozbyć, sporo stracisz. Kiepska inwestycja. Ale jeśli nie ma to dla Ciebie znaczenia i nie przejmujesz się tym co będzie przy sprzedaży, śmiało. Osobiście nie jeździłem tym modelem, ale sporo czytam. Warto kupić wersję TURBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...