Skocz do zawartości

Jak i jakie Porsche kupić


zyygy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wpadł mi do głowy pomysł bombowy i chyba czas na kolejne marzenie. Samochód sportowo-turystyczny :)

Raczej nastawiłem się na 911 o budżecie ciężko mówić ale pewnie coś w okolicy 2000 roku.

Pytanie jest czy ktoś ma wiedzę na co zwracać uwagę przy poszczególnych modelach, chodzi głównie o silniki awaryjność które są najbardziej niezawodne które są wygodne itp. itd.

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego, celowo niezałożyłem wątku na forum tego typu bo chodzi mi o opinie neutralne a nie napaleńców którym wystarczy znaczek marki na masce i będą wielbić go pod niebiosa. Chodzi mi o konkrety podane przez właściciela takiego modelu bądź mechanika który takowe serwisuje :) pzdr

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 to takie chłopięce marzenie ale tak na boxtera patrzę choć każdy z nich ma wystarczający zapas mocy do jazdy, sportowo-turystyczny jest z uśmiechniętą buźką więc z przymróżeniem oka Panowie :)

 

moze lepiej w124 coupe lub sec 126?

Też fajne choć to już nie to samo....

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż Ci zazdroszcze kolego:)

też uwielbiam porsche ale mówiąc szczerze nie mam o nich wiedzy. Nie chcę się napalać bo wiem, że przez kilka - kilkanaście lat napewno mnie stać na niego nie będzie ;) co do chłopięcego marzenia:

http://www.youtube.com/watch?v=KRbzJ0L1Zn8

ta reklama oddaje cały klimat ;P

jeśli brałbym porsche, to convertible + możliwość dołożenia hard top. Jazda porsche na słoneczku z otwartym dachem, to może być esencja jazdy autem ;) np. tutaj taki sprzęt siedzi:

http://moto.allegro....2293407507.html

nie masz ochoty na cabrio czy pada od miesiąca - zakładasz hard top i niczym sie nie martwisz.

co do boxtera - to jakiś taki... pedalski mi się wydaje ;) jedyny model porsche którego nie trawię. Nadwozie wygląda tak, jakby projektanci dostali wytyczne: "PANOWIE, ZAPROJEKTUJMY NADWOZIE, KTORE BEDZIE PASOWALO DO KAZDEJ DAMSKIEJ TOREBKI!!!" akurat mój sąsiad ciapek takim jeździ, przyglądam się często i jakoś mnie nie kręci.

bardzo fajne jest jeszcze stare 911 (964), ale już kosztuje swoje.

pozdrawiam!

Edytowane przez Domestos_WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

911 to naprawdę dobry wybór.Właściwie to jedyne prawdziwe Porsche.Jest trochę aut z tego rocznika do wyboru.Napisz jeszcze jaki budżet masz na to auto.Nie polecam Boxera a zwłaszcza 2,7.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do boxtera mam podobnie mieszane uczucia ale jest tani ale....

Trzeba będzie zrezygnować z nowej ninji, rozkładany dach też mnie nie kręci :) choć ten bardzo ładnie się prezentuje. myślałem żeby zmieścić się między 60-80 tyś. max. Choć coś tańszego też wchodzi w grę :)

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pawelhead

Dlaczego? Facet nie wie co zrobić, prosi o poradę, nie widzę w tym nic dziwnego. Skoro na tym forum można zapytać jaką cbrkę kupić, czy lepiej 1198 czy mv aguste, skoro w dziale samochodów ludzie pytają również jakie auto inni im polecają, to dlaczego zyygy wg Ciebie zadał pytanie godne bravo girl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uwazac na podrobki, bo w samochodach takiej marki naprawde czesto sie zdarza,a bedzie zachwalal, ze to z salonu pierwszy wlasciciel, prowadzil dojrzaly facet czy tylko przez kobiete itd. i takie pierdoly. Jak juz masz cos upatrzone to popros o numer VIN jezeli bedzie krecil to odrazu podziekuj, a jak nie bedzie problemu to na policji czy w zakladzie ubezpieczen wszystkiego sie dowiesz nawet bez ogladania, no chyba, ze naprawy byly robione na wlasna reke, albo po znajomosci.

Edytowane przez iks

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...