Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dlatego, że na tym torze jest przewaga lewych zakrętów, a on ma kontuzjowaną prawą kostkę. W lewych zakrętach ciężar ciała spoczywa na prawej nodze, więc żeby tak mocno jej nie obciążać - podwójny slider (zawsze to bliżej asfaltu).

Dzięki.

Oki co do pierwszej części, co do drugiej - to jeśli to tylko kostka to wydaje mi się, że but motocyklowy dość dobrze stabilizuje staw skokowy.

 

Może być kilka wersji.

1. Miał założony deszczowy slider

2. Na Sachsenringu są tylko trzy zakręty w prawo i może by zajechał lewy.

3. Nie wiem.

 

No tak, im dalej w las tym więcej drzew... Nie miałem pojęcia, że są slajdery na deszcz? Czym one się różnią od normalnych?

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nawet Niemcy przeciwko Casey'owi.

 

Jeśli moto nie było zgruzowane to chyba normalne że dali ciała nie wypychając go z powrotem na tor.

Szkoda Stonera, ale przynajmniej robi się ciekawie z punktacją.

 

Podwójne slajdery pierwszy zaczął stosować Rossi na torach z przewagą zakrętów w jedną stronę. Jorge zobaczył, że to przydatny patent i skopiował temat od doświadczonego kolegi z teamu, jak to ma w zwyczaju ;)

 

Ale trzeba mieć zimną głowę żeby tak równo jechać jak Pedrosa cały czas słysząc za plecami Stonera. Fajny wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zespół terminatorów - T1000 wraz z nowym modelem T1001. Czyli jak to Honda. Chyba wolę zespół Yamahy, ostatnio strasznie lubię oglądać jazdę Lorenzo. A w 2013 zapewne zobaczymy go razem z Rossim.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...