Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoko od jutra lupia chlopaki w polu kukurydzy , zeby chociaz tornado bylo jak 5 lat temu to cos bedzie sie dzialo :laugh:

Przecież będzie...słynny Texas Tornado ;-)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It was very difficult race. I pushed really hard. We have to work for the next round" - standardowa wypowiedź hiszpańskiego lub włoskiego zawodnika :) .

Dorzucam do tego ulubiony zwrot Rossiego - "It's a great pity" - tak bardzo adekwatny do jego obecnej sytuacji. :rolleyes:

http://www.visordown.com/motorcycle-racing-news-moto-gp/rossi-speaks-out-on-his-decision/21206.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner po zjeździe do boksu nie był w stanie początkowo zejść z motocykla, i to jemu chyba największe brawa się należą mimo, że to Pedrosa został zwycięzcą.

I ciekawi mnie jeszcze, co myśleli zawodnicy, którzy jechali za Spiesem w momencie, kiedy zostawił za sobą chmurę dymu i cieknący olej. To musiały być emocje;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dalej się potoczy jego (Spies'a) kariera. Talent chłopak ma, ale w tym sezonie był praktycznie niewodoczny.

Oglądałem ten wyścig i z nudów zacząłem zastanawiać się, dlaczego i kiedy motogp straciło swój urok i świeżość no i co nas czeka za rok. W zeszłym roku nadzieję na poprawę sytuacji w królewskiej klasie robił Simoncelli, ale jego już nie ma. Po Marquezie raczej fajerwerków się nie spodziewam. Talent chłopak ma ale jego jazda jest tak widowiskowa że nawet dzieci z ADHD zapadają w śpiączkę. Bradley Smith będzie pewnie razem z Abrahamen się z tyłu przewracać tylko po to by CRT mogły jakieś punkty zdobywać. Bez marudzenia Stonera wszyscy znowu zaczną hejtować Lorenzo. Czarno widzę przyszły sezon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla posiadaczy kablówki Vectra: od 1.10.2012 włączają nam Polsaty Sport do oferty :biggrin: MotoGP będzie znowu oglądane :)

Zgadza się też się cieszę bo też mam tą zajechaną Vectrę :) :) :)

 

No i mamy Doviego ofiszjal w ducati... ciekawe - czy to będzie przełom czy kolejny poległy ?

http://motosp.pl/2012/08/motogp/dovizioso-oficjalnie-z-ducati/

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...