Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś taki numer w pierwszym zakręcie wywinął w Moto2 to dopiero byłby stos maszyn w żwirze. Lorenzo wcale się nie dziwię, że go wk.rw złapał. Najtrafniej podsumował zajście Crutchlow - http://motormania.com.pl/sport/motogp/lorenzo-z-kontuzja-kostki-bautista-z-kara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego producenta jest jeszcze 3 film z 2006 roku "The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid". Narratorem też jest rycerz Jedi, ja już ściągnąłem i wieczorem ogarnę :D

 

Ten film też się ogląda tak jak pozostałe dwa, jednym tchem :). No i teraz jest dobry czas żeby obejrzeć, przed laguną secą ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film też się ogląda tak jak pozostałe dwa, jednym tchem :). No i teraz jest dobry czas żeby obejrzeć, przed laguną secą ;)

mnie osobiście aż tak bardzo nie porwał, ale kawał dobrego materiału :) Idealnie pokazuje jak zrobić coś fajnego, z w gruncie rzeczy nudnego wyścigu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie zna tego toru to może się wydawać nudny, ale dopiero po obejrzeniu choćby tego filmu człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę jakim trzeba być hardkorem żeby tam się ścigać, i jaki szacun się należy tym gościom.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no tak, pod tym względem to już nie to co kiedyś :)

 

A swoją drogą ten pierwszy łuk po prostej startowej to musi być miazga. Pewnie byłbym cały obsrany wchodząc w niego przy 150km/h a oni tam mają 250.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego producenta jest jeszcze 3 film z 2006 roku "The Doctor, The Tornado and The Kentucky Kid". Narratorem też jest rycerz Jedi, ja już ściągnąłem i wieczorem ogarnę :D

 

Nie masz linka do kina w którym to puszczają ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W ten weekend Grand Prix Niemiec na Sachsenringu. Pobiegałem dzisiaj troche po torze i pogadałem z kilkoma zawodnikami. Oto czego się dowiedziałem (plus trochę fotek). Miłej lektury i zapraszam po więcej w trakcie weekendu: http://motormania.co...d-prix-niemiec/

 

pozdro,

Mick

Edytowane przez mick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...