Skocz do zawartości

California Superbike School Polska


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sherman - dokładnie :biggrin:! Nie powinno się pomijać żadnego etapu, bo tak jest najlepiej i najbezpieczniej.

Póki co - trzymam kciuki, żebyś komu trzeba złoił tyłek :buttrock:, a ja wybieram się na Speed Day, ale dopiero pod koniec września.

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że jak się wydało kurwigrom złotówek, to trzeba to chwalić. Listek jedyny przytomny ;-) W zasadzie nie ma sie co dziwić, poziom 1 i poziom 2 nie może być chyba jakiś odkrywczy. A jazda z instruktorem, powtarzam, jest dostępna taniej i w bardziej indywidualnym wymiarze, no ale co ja tam wiem, nie byłem przecież na CSS. :D

 

BTW, jasne, teoria bardzo bardzo ważna. Kiedyś, jak byłem glutem, to byłem najlepszy z teorii łowienia ryb, na wakacjach. Czytałem książki, czasopisma, w ogóle fachowiec. Tylko dużych ryb nie potrafiłem złapać, a pan Zdzisław, lokales z wiochy, kosił regularnie wielkie. Także, no, @piórko, teoria bardzo, bardzo ważna.

 

mick_doohan_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie widziałem jak jeździ Listek, i jeżeli w prostych słowach pisze że było chu*owo, to znaczy że było.

W sumie cieszę się że mi odradzono.

 

Ciekawe, Mariusz, kto Ci odradził?

 

Oczywiście, czy szkolenie jest dobre, czy nie to rzecz subiektywna i zależy też od oczekiwań. Ale, z drugiej strony, dla kogoś, kto ma "zamkniętą głowę" lub uważa, że wszystko już umie, żadne szkolenie nie będzie zbyt dobre.

 

 

Także, no, @piórko, teoria bardzo, bardzo ważna.

 

 

Ty chyba nie przeczytałeś ani słowa, które napisałam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piórko chyba sądzi, że mamy pozamykane głowy i wszystko już umiemy :D Ej, serio, to nie tak. Ja nawet w zupełności się z Tobą, @piórko, zgadzam, że uwagi instruktora są mega ważne. Naprawdę. Jedyne czego nie rozumiem, to płacenie takich pieniędzy za to szkolenie, chociaż rozważałem je na początku. Dotarły jednak do mnie głosy, że to nie jest warte, bo materiał będzie obejmował standardowe rzeczy, o których mowa w książkach i na filmie. Ale jeżeli udało Ci się wynieść z tego szkolenia coś dla siebie, to grejt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie szkolił w CSS.

A w mojej grupie był gość, który doszkalał się u Tomka. Nie dość, że nie umiał siedzieć na moto, to nawet przeciwskrętu nie ogarniał. Jakich lepszych instruktorów możecie polecić?

Rozumiem, że próbujecie zdeprecjonować kompetencje instruktorów najlepszej szkoły na świecie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy kolejny raz kłamał, bo Listek i ja słyszeliśmy że szkolił. Nawet na forum Pro-motora było to poruszane. Niestety Marek skasował temat.

 

To już dawno wiadomo, że nie szkolił. Mimo to, podstawy daje dobre. Gorzej później.

 

@MarcMarc - ani Wajdy ani Molików nie znam, więc się nie wypowiadam. A jakie oni mają kompetencje? Gdzie się szkolili? Pytam poważnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja przytoczę kila faktów.

 

Żaden Marek Godlewski nie uczył w CSS.

 

95% studentów dało mega pozytywny feedback w formularzach oceniających szkołę i trenerów wypełnianych na koniec dnia. Taki sam procent zadeklarował, że chce uczestniczyć w kolejnych poziomach szkolenia. Mam rozumieć, że to masochiści, którzy chcą robić coś, co im się nie podoba?

 

Taką opinię jaką wygłosił Listek widziałem tylko jedną - to była opinia Listka. Zamiast narzekań słyszałem pytania kiedy będą kolejne szkolenia i deklarację, że są chętni aby się już na nie zapisać. Zresztą. Nie trzeba daleko szukać, wystarczy wejść na stronę szkoły w UK do księgi gości http://www.superbike...co.uk/sslgb.php aby zobaczyć co uważają o niej kursanci. W kraju gdzie ludzie znają się na motocyklach, jeżdżą nimi od pokoleń oceny są mega pozytywne. W Polsce, w kraju który jest motocyklowym zaściankiem z niewyszkolonymi trenerami, bez torów i infrastruktury wyścigowej, gdzei motocykliści nie potrafią jeździć znajdzie się na forum publicznym mądrala, który powie że ta sama szkoła to strata pieniędzy. Ciekawe... i symptomatyczne. Chciałbym autora takiej wypowiedzi zobaczyć jak wykonuje zadane przez trenerów ćwiczenia.

 

Błagam. ŻADEN z "instruktorów" w Polsce (mniejsza o nazwiska, a ja chyba znam wszystkie) nie umywa się do takich gości jak Hollywood, Bullet, Badger, itd... To po prostu przepaść, nie rozwijajmy nawet tego tematu aby nie robić przykrości naszym "instruktorom".

 

Szkolenie jest drogie, to prawda. Przez to nie jest dostępne dla każdego. Ja rozumiem, że rodzi to pewną frustrację. Wydaje mi się jednak, że negowanie jego wartości dla poprawienia sobie humoru (bo np. mnie na nie nie stać) w sytuacji gdy nawet się nie było na nim, jest po prostu słabe. Ja w przeciwieństwie do Yubego, MarcMarca byłem w Poznaniu i widziałem mnóstwo zadowolonych ludzi, którym bardzo się podobało i którzy uważają że warto było wydać te pieniądze. Oceniam to nie tylko na podstawie rozmów z nimi, ale także tego jak ocenili szkolenie, co mówili o nim znajomym, jakie posty wrzucają na swoich profilach, itd, itp.

 

Chłopaki, szkoda wam kasy? Rozumiem, nikt nie ciągnie Was tam na siłę. Ale wyluzujcie trochę, bo za chwilę pomyślę, że na siłę próbujecie robić czarny PR tylko dlatego, że różnymi drogami jesteście powiązani z lokalnymi szkołami (tudzież sektami)...

 

Pozdrawiam,

Mariusz

Edytowane przez Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...