Skocz do zawartości

California Superbike School Polska


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ino jak coś się stanie, to ubezpieczyciel się wypnie, a instruktorzy pojadą do siebie i szukaj wiatru w polu...

Ciekawe, czy mają wpis na listę ODTJ Wojewody Wielkopolskiego?

Zapewne podpisujesz oświadczenie, ze nigdy,przenigdy i w żadnym przypadku nie będziesz niczego rościł od organizatora.

Podpisujemy to zawsze na każdych pojezdzawkach, zawodach itp.

Nawet do niewpisanych do kalendarza PZM.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

To może ja coś dodam, bo znam temat od podszewki. Tomku, nie martw się - CSS nie jest wpisany na listę ODTJ Wojewody Wielkopolskiego, ale ma wszysktie stosowne wymagane prawem uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Żyjemy w UE i Polska musi respektować uprawnienia wydane w innych krajach członowskich. Impreza jest w pełni zabezpieczona od każdej strony - medycznej, ubezpieczeniowej, itd.

 

Sugestie, że ktoś sie wypnie, pojedzie, zniknie itd... no nie wiem z czego to wynika. Złej woli, zazdrości? Szkoła działa na całym świecie już ponad 30 lat i z pewnością nie miałaby obecnej pozycji gdyby nie działała profesjonalnie.

 

Pozdr,

Mariusz

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,chętnie bym się wybrał...ale finanse nie do przeskoczenia.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

To może ja coś dodam, bo znam temat od podszewki. Tomku, nie martw się - CSS nie jest wpisany na listę ODTJ Wojewody Wielkopolskiego, ale ma wszysktie stosowne wymagane prawem uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć. Żyjemy w UE i Polska musi respektować uprawnienia wydane w innych krajach członowskich. Impreza jest w pełni zabezpieczona od każdej strony - medycznej, ubezpieczeniowej, itd.

 

Sugestie, że ktoś sie wypnie, pojedzie, zniknie itd... no nie wiem z czego to wynika. Złej woli, zazdrości? Szkoła działa na całym świecie już ponad 30 lat i z pewnością nie miałaby obecnej pozycji gdyby nie działała profesjonalnie.

 

Pozdr,

Mariusz

 

Takie to polskie - komuś udało się coś lepiej niż mi, to go trzeba zdyskredytować. A przecież im większa konkurencja - tym lepiej. Ja się bardzo cieszę i jeśli tylko będę miała kasę - 100% jadę.

Mariusz - szacun, bo to duża rzecz...

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY avatar nowy, taki bardziej kolorowy :)

 

Co do szkolenia, fajna sprawa ale cena kosmos, prawie 4 wyjazdy z grandysami na słowację. Może mi się wydaje ale w 4 wyjazdy myślę nauczyć się podobnie wiele jak na tym szkoleniu, tym bardziej że na miejscu są zawodnicy i można z nimi pogadać, podpytać itp.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY avatar nowy, taki bardziej kolorowy :)

 

Co do szkolenia, fajna sprawa ale cena kosmos, prawie 4 wyjazdy z grandysami na słowację. Może mi się wydaje ale w 4 wyjazdy myślę nauczyć się podobnie wiele jak na tym szkoleniu, tym bardziej że na miejscu są zawodnicy i można z nimi pogadać, podpytać itp.

 

Nie to abym chciał agitować, ale ta kalkulacja wygląda zupełnie inaczej. Wyjazdny na track day to wpisowe + opony (mi schodził komplet na dzień) + dojazd na Słowację + dużo innych dodatków (np. szykowanie konia na typowo torowe warunki. W efekcie wyjazd na Slovakiaring kosztował mnie koło 4000 jeśli chciałem na prawdę szybko pojeździć. 4000. Ok, nie każdy zjedzie 2 kpl opon, to wtedy wyjdzie 3000. Pytanie czy to tak dużo taniej? Nie. Byłem i na CSS na Silvestone i na różnych Track Dayach i mogę Cię zapewnić, że nie nauczysz sie tyle samo nawet w przypadku relacji wyższej niż 1 CSS na 4 Track Day o której piszesz. To po prostu kwestia chłodnej kalkulacji. Jak chcesz robić postępy jeśli nie wiesz co ćwiczyć, nie masz przy sobie trenera, nikt nie koryguje Twoich błędów? Większość z nas jeździ na nartach. Rzut oka na stok od razu mówi kto sie uczył w szkole, a kto jest samoukiem (i mniejszym lub większym pługiem zgarnia jedynie śnieg na dół). To też temat który zachacza o dyskusję dlaczego w PL nie mamy mistrzów świata w sportach motocyklowych. Jak i gdzie mają sie uczyć? Takich rozmów i ja i ludzie z CSS na całym świecie mieli wiele, a argumeny i odpowiedzi zaebrane są w FAQ http://sbkschool.pl/node/6

 

To nie jest tak, że forsuję poglądy na siłę, bo nie ma takiej potrzeby - miejsca na sierpniowym szkoleniu juz sie powoli kończą. To kwestia raczej rzetelnej informacji i merytorycznej dyskusji. Myślę, że polscy motocykliści muszą temat sprawdzić na sobie, ale jestem pewien że sie do niego przekonają. W Wielkiej Brytanii czy podczas imprez w innych krajach EU jest pełne obłożenie, a zaznaczę, że w krajach zgniłego kapitalistycznego Zachodu ludzie wiedzą jak liczyć pieniądze, a relacja między kosztem Track Day a CSS jest u nich podobna jak u nas.

 

Pozdrawiam,

Mariusz

Edytowane przez Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...