Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wystarczy sam asfalt, nie zamierzam latać po trawie i piachu, a więc niech nikt się nie przejmuje, że będzie syf :)

Jak się zbierze ekipa SM to można zrobić klasę aby latać wspólnie, jak nie to zawsze można polatać z najwolniejszymi, jak Yuby będzie mi grilla ogarniał by się nie przyjarał to wtedy mogę 5 kółek machnąć :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję link do strony zawierającej formularz zgłoszeniowy:

http://www.letsdrive.pl/lang.pl/2/szkolenie/49

 

Co do klatki, to podaj fotkę - ocenimy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadne macie te zabezpieczenia, w PZ nie trzeba nic robić przy motocyklu aby jeździć na treningach. Z klatkami jak najbardziej powinniście dopuszczać, na innych torach nie ma z tym problemu.

Klatka klatce nie równa - czasem widzę maszyny tak ordynarnie obspawane, a raczej posmarkane, że wolałbym uniknąć latających kątowników po torze na skutek gleby. Kolega prześlę fotkę a ja ocenię, czy takie wyposażenie motocykla jest akceptowalne.

Co do zabezpieczeń, to nie jest problemem oklejenie kloszy i korka chłodnicy - taśma i folia załatwiają sprawę. Natomiast z doświadczenia wynika, że po glebach czasem zmiatamy szkło i ostre kawałki kloszy.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierzchnia jest w 99% asfaltowa. Nie ma dziur i wyrw, są niewielkie spękania ale bez uskoków w jednym dość wolnym miejscu. Weterani sportów motorowych mówią, że jest to nawierzchnia dużo lepsza niż w Poznaniu prze remontem :)

 

No nie takie niewielkie te spękania - a raczej jakiegoś rodzaju łączenia. W kilku miejscach można mieć pełne gacie :icon_twisted:

Niemniej jednak obiekt całkiem fajny.

Edytowane przez Romek.RR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Kolegów ma miejsce na przyczepce? Pytam w imieniu tych, co już pytali.

 

Podaję link do tematu na fejsie:

http://www.facebook.com/KULIKOWISKO#!/events/274335702641442/

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zapisałem się na listę :) Mam nadzieję tylko, że nie będę ostatni na wysłużonej hance. :biggrin:

 

Czy któryś z Kolegów ma miejsce na przyczepce? Pytam w imieniu tych, co już pytali.

 

Jeżeli dostanę busa z pracy, to będę miał trochę wolnego miejsca. .Nowy Transporter-niski furgon, powinny dwa motonogi się zmieścic. Ale jeden minus jest taki, że nie wiem czy będę miał miejsce w kabinie pasażerskiej :(

 

Co do zabezpieczeń, to nie jest problemem oklejenie kloszy i kork...

 

Zwykła taśma z serii na "gada" może byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem kawałek "Monośladu" akurat testowali S1000RR na torze w Ułęzu. Motocykl bardzo podskakiwał podczas jazdy, czy tam jest taka kiepska nawierzchnia, czy może akurat na jakimś kawałku się tylko trafiło ?

Wiadome jest już jak będzie wyglądała nitka toru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...