Skocz do zawartości

Patrz w lusterka okiem kataramaniarza - fajny filmik


zalmen3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może już było, ale jak nie to mylę że warto zobaczyć i rozpowszechnić - moim zdaniem jest to jedna z najlepszych "produkcji" na temat motocyklistów:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Xd2Y8gb-hFs

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik może być ale zabrakło mni efektów nie patrzenia w lusterka i może jakiejś wypowiedzi ze strony motocyklistów i samochodziarzy. Ode mnie 6/10 :cool:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tam takiego nie ma powalającego. Po prostu zatwardzenie w mieście i facet kręci z nudów. :biggrin:

W takich przypadkach to mało jest kolizji. Jeden zjedzie na bok, drugi nie. Gdzie są filmiki jak traktorzyści przecinają drogi w poprzek, lub wymuszają pierwszeństwo?

Takie filmy to tylko ku przestrodze. Wypadek-przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nic specjalnego tutaj nie ma. Skoro to ma być film uświadamiający kierowców samochodów, to niech ma w sobie coś co przekona kierowców aut, że warto w te lusterka patrzeć zarówno dla nich jak i dla nas, a nie po prostu pokazuje korek z przelatującymi środkiem motocyklami ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wcześniej ten filmik. Nic nadzwyczajnego i nie wiem czym się tu zachwycać? Wartości edukacyjnej dla puszkarzy to nie ma żadnej (a podkład muzyczny też nie jest pod tę kategorię).

Pokazuje jak wygląda jazda w korku między autami i nic poza tym. Sekwencja z patrzeniem w lusterka to jakieś nieporozumienie. Wyszło to nijak.

Jako mix przejazdów w korkach to filmik jest całkiem OK.

 

Autor tej "produkcji" sam od pewnego czasu już jeździ motocyklem.

 

 

Fajnie za to wygląda jeden moment. Biker na krowie na początku 2 min i rozsuwające się przed nim auta ;)

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker na krowie na początku 2 min

Nie dotrwałem. Już bardziej mnie jarają filmiki z serii "ile pójdzie zx10r na autobahnie i czy jeżeli licznik zatrzymuje się na 299 km/h, a obroty nadal rosną, to można uznać, że się jechało ponad "czysta"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotrwałem. Już bardziej mnie jarają filmiki z serii "ile pójdzie zx10r na autobahnie i czy jeżeli licznik zatrzymuje się na 299 km/h, a obroty nadal rosną, to można uznać, że się jechało ponad "czysta"?

 

No - ja se nagram :icon_mrgreen: : kamerka pro, tylko sprzęt "czysta" nie pójdzie i autobahnu w pobliżu nie mam....A wypocin przy 130 km/h nikt by nie chciał oglądać :banghead:

Jak żyć??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...