Skocz do zawartości

Tak sobie pomyslaem , skoro spłaciłem porzedni , to przydałby sie następny..


LORD VADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Celebryta.. ;)

 

Dobre :)

 

Na podlasiu to taka wredna drogówka, że się jej lękam, pójdę na zbicie pkt to zostanie mi w sam raz na jeden strzał 10pkt i 500 zł :)

 

Zbijanie punktów ma się skończyć (chodzi mi o tą możliwość 6 punktów raz na pół roku) albo już się skończyło. Jeśli się mylę to proszę mnie oświecić.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, jakas promocja w tym roku, wszystkim rozdają punkty. Ja motocyklami latam od wielu lat, w tym kurier moto w Londynie, kilkaset tys km na moto i ani jednego ticket`a za prędkość. W styczniu zrobiłem prawko kat.B, dziś już mam 8 pkt. :banghead: Samochodem. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku, czyli w tym roku można sobie jeszcze dwa razy obniżyć punkty(co pół roku). Od 2013 będzie gorzej ;)

 

No tak mi się coś kojarzyło. Z tego co pamiętam ma być jednak jakoś tak, że nawet jak uzbierasz 24 punkty to nie zabiorą prawka tylko coś tam... chyba, że w kolejnym roku znowu przekroczysz limit to zabierają na rok czy coś takiego. Nie ma to dotyczyć świeżo upieczonych kierowców.

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa, jakas promocja w tym roku, wszystkim rozdają punkty. Ja motocyklami latam od wielu lat, w tym kurier moto w Londynie, kilkaset tys km na moto i ani jednego ticket`a za prędkość. W styczniu zrobiłem prawko kat.B, dziś już mam 8 pkt. :banghead: Samochodem. :banghead:

Czyżby golf w dieslu był szybszy od harego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...