Skocz do zawartości

200 km/h koło szkoły... Ktoś z was ? :)


Kameel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człuchów ... miejscowość słynna z pozytywnego stosunku władz gminy do przejezdnych. Niezwykle przyjazna dla kierowców.

Też chętnie bym tam podjechał i pokręcił się przy ich słynnych fotoradarach, ze sprejem w ręku najchętniej.

Ciecie ze straży wiejskiej pewnie nie mogą odżałować że 500zł wypsło im się z lepkich, brudnych łap.

A przy szkole, to rzeczywiście ciut za dużo.

 

Taki pomysł przy okazji, może by tak nie wizytować turystycznie okolic znanych jak wyżej, z przyjaznego stosunku dla przejezdnych kierowców.

Ja w każdym bądź razie dołożę starań i kilometrów by w gminie Człuchów, nie pić, nie jeść, nie tankować, nie spać. W ogóle tam nie bywać. Niech kasują tubylców. Może wtedy zmądrzeją i wypierdolą rządzących przygłupów.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam, bez przesady ... to pewnie błąd pomiaru jakiś :)

 

zresztą ...

 

1339.jpg

 

:icon_twisted:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swoje przemyślenia po rozpoczęciu sezonu... Większości kretynom użytkującym motocykle nasrało ostro w kitę. Krótko mówiąc ludzi po*ebało. Połowy motocykli na ten nowy sezon (z moich okręgów) w ogóle nie znam, praktycznie same nowe twarze. Jeżdżą tak jakby dawali bak do pełna za każde rozwinięcie maxa. I nieważne czy miasto czy obwodnica, wszędzie jest ogień i pełne kotły. Jeden już się zabił. Obstawiam że będzie to najczarniejszy rok w naszym regionie bo natężenie debilolansiarzy na metr kwadratowy osiągnął apogeum. A niech giną debile, byleby nikomu krzywdy nie zrobili. Motocyklisto!!! Włącz mózg :excl:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku, jejku. Zagapił się na jakąś gimnazjalistę w spódniczce, aż mu nadgarstek zadrżał, wielkie mi mecyje ;).

Nic się nie stało przecie.

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku, jejku. Zagapił się na jakąś gimnazjalistę w spódniczce, aż mu nadgarstek zadrżał, wielkie mi mecyje ;).

Nic się nie stało przecie.

 

Gdy miałeś gpz nie byłeś taki wyrozumiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho co się tam działo? :D

 

 

To nie ja. Przecie napisałem, że gmina Człuchów jest dla mnie passe ... nie bywam w takich miejscach.

 

... Obstawiam że będzie to najczarniejszy rok w naszym regionie bo natężenie debilolansiarzy na metr kwadratowy osiągnął apogeum. A niech giną debile, byleby nikomu krzywdy nie zrobili. Motocyklisto!!! Włącz mózg :excl:

 

Co do obaw, niestety wszystko wskazuję że masz rację, tyle że dotyczy to całej Polski, nie tylko Twego rejonu.

Z życzeniami jednak bym się powstrzymał ... jak mawiał Forrest Gump ... życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na jaką Ty trafisz ...

A trafić może każdego, nawet tego co, umie, uważa i potrafi. Może Ciebie, może mnie, może kogoś z Naszych przyjaciół. Odpukać ...

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, gość się dopiero rozpędzał do Białego Boru ;)

ogólnie cały ten rejon geograficzny, jeśli chodzi o fotoradary to jakaś kpina jest - 90% zdjęć jakie dostałem na pamiątkę są z zach-pom

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stara by pogoniła po gumki bo głowa od roku przestała boleć to i "czysta" każdy by leciał do apteki albo kiosku...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 200km/h a 189...zaraz bedzię, że "prawie na jednym kole".

 

Najwyraźniej składane tablice z allegro mają zastosowanie...

 

PS: Przepraszam, poza tym dziś pierwszy dzień wiosny - nikogo w tej szkole nie było ;)

Edytowane przez blacksheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...