Skocz do zawartości

SKRADZIONO MOTOCYKLE !!!!


ducati996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie - Na prośbę kolegi Roberta kopiuję z innego forum.

 

Witajcie.

 

Mam prośbę, gównie do naszych Podkarpackich forumowiczów, ale nie tylko:

 

Dzisiejszej nocy, tj. w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 18 na 19 marca mojemu kuzynowi zostały z garaży w miejscowości Grzęska koło Przeworska skradzione 3 motocykle - JAWA 350 DeLuxe, MZ ETZ 251 oraz MZ TS 250. Wszystkie motocykle stały w garażach, złodzieje potrafili nawet przestawić samochody, żeby wyprowadzić motocykle.

 

JAWA 350 DeLuxe - kolor czerwony, czarna rama, numer rejestracyjny: PRV 43740 (czarne tablice), numer ramy: 656311, znaki charakterystyczne to brak emblematów "JAWA" na zbiorniku paliwa, jedynie cyfry "350" na boczkach, chromowane gmole bez górnego mocowania, przykręcone jedynie na dolnych śrubach, przycięte do wysokości osi rury wydechowe. Motocykl bardzo zadbany.

 

6812db4917d7a13bm.jpg

 

MZ ETZ 251 - Kolor czarny, rama czarna, numer rejestracyjny: RPZ 57VC (białe tablice z gwiazdami unii), numer ramy: 25492820, znaki charakterystyczne to polerowane duże litery "ETZ" na boczkach, (żadna fabryczna MZ tego nie miała) oraz polerowane litery "MZ" na zbiorniku paliwa. Część z Was mogła widzieć tą MZ wczoraj, gdyż kuzyn był nią na Topieniu marzanny.

 

17a3ba264b333fedm.jpg

 

MZ TS 250 - kolor czerwony, rama czarna, motocykl nie był zarejestrowany, nie miał tablicy rejestracyjnej. Nie był też na chodzie, ale był kompletny - fotki brak...

 

Nie jestem teraz u siebie, jak wrócę do domu wieczorem postaram się dodać zdjęcia skradzionych motocykli.

 

Jawa i MZ ETZ były zalane pod korek... :/

 

Jeśli ktokolwiek zauważyłby motocykle, które odpowiadają rysopisowi lub ich części na allegro, giełdach itp. proszę o kontakt do mnie, tj. tel. 725-156-162 lub do kuzyna - 785-615-481 (Bartek).

 

Za wszelkie wskazówki, podpowiedzi, sugestie z góry serdecznie dziękujemy.

 

Pozdrawiam. Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie chrupki kradna?;/

Słyszałem w radiu niedawno, że grupa polaków ukradła 1,5 tony masła - także nic mnie już nie zdziwi w tym kraju :banghead:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ,czekaj , kostka masła 250g 3,5zł , w półtorej tony mamy ich 1500/0,25 = 6000 . Jakby opierdolić to masło po domach w systemie sprzedaży bezpośredniej po 2zł / kostkę to wyjdzie 12 tysi . :laugh:

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega przypadkiem nie miał ich na sprzedaż? Moze ktoś ostatnio przyjeżdżał je oglądać?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie chrupki to łakomy kąsek dla lokalnych drechów i buraków, pewnie jeżdżą gdzieś w okolicy po lasach i wioskach.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że na bajzlu się w postaci części pojawią ... niestety ... szkoda, bo pewnie sporo serducha chłopak w nie włożył ...

 

ps: Tak swoją drogą, to czy nie ma w PL jakieś internetowej bazy motocykli skradzionych ? Jeśli nie ma, to może pora o tym pomyśleć ... mamy tu na forum przecież dziennikarzy z gazet motocyklowych ... wiele chyba nie trzeba do takiego przedsięwzięcia ... ;)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku pewnie na niewiele by się to zdało, bo to stare motocykle, ale jak czytam kilka razy w miesiącu, że kolejna osoba została pozbawiona maszyny to szlag mnie trafia.

 

W kwestii motocykli silnik nie powinien być traktowany jak "część zamienna" która nie wymaga rejestracji razem z ramą. W dowodzie rejestracyjnym powinien być numer jednego i drugiego, a każda wymiana powinna być rejestrowana i wysyłana na przegląd z weryfikacją numerów. Poza tym, przy zdolnościach polskich mechaników, również przydałoby się to przy kupnie motocykla. Brzmi troche chaotycznie i mało wiarygodnie, ale może wtedy choć jeden złodziej zastanowiłby się zanim wyciągnie rękę po cudze, albo "mechanik" zanim opchnie moto składane z 5 innych za cenę prawie nowego.

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kara za tego typv przestepstwo powinno byc odrabanie dloni

Jescze czego , takiego chu*a z renty utrzymywać . Wywalic za granice wschodnią (np. w transporcie cebuli ) i niech się martwi.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...