Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Jeżdżę już trzeci sezon w bieliźnie thermo z BRUBECK'a. Ten jeden komplet co mam, to model COOLER.,

Po jednym dwóch założeniach już zaczyna śmierdzieć.

Dla tego muszę kupić drugi komplet na zmianę, żeby mieć na wyprawie, jak ta co mam będzie się prała lub suszyła.

 

Zauważyłem dzisiaj w lidlu, że są tam jakieś resztki bielizny motocyklowej firmy CRIVIT.

Cena dosyć fajna, bo np za zestaw motocyklowy Brubrcka DIRT, z wysyłką trzeba by zapłacić 219 zł, a tu za tego Lidlowego Crivita 110 zł więc o połowę taniej ..

 

Są też brubecki tańsze i też niby na motor, np ten za 150 komplet z wysyłką:

http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-komplet-thermo-brubeck-r-s-i3093853983.html

 

Czy Jak kupie ten komplet Lidlowy to nie będę zwiedzony jej jakością w porównaniu do brubecka ?

Używacie jej może ?

Czy może lepiej dołożyć do tego Brubecka za 150 lub za 219 zł, którą opcję wybrać ?

 

Pytam bo trochę wydatków na ten sezon się szykuje, a z kasą się nie przelewa..

Najlepiej by było porównać skład z czego to jest zrobione, i tak próbowałem, ale te nazwy tych materiałów w ogóle mi nic nie mówią.

Może ktoś już stał przed podobnym wyborem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku jest tego jeszcze całkiem dużo. Tak jakby nie cieszyło się popularnością.

 

Przy okazji chciałem zareklamować olej silikonowy w spraju.

Do nóżki i , to na razie w fazie testu, na pierwszy rzut oka do linek świetna sprawa, i wszedzie gdzie się tylko da też. I do zawiasów w samochodzie itp., naprawdę całkiem dobra rzecz.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jesteś świadom tego, że linek teflonowych nigdy nie smaruje się a jeśli to zrobisz to już trzeba regularnie ? Albo wymienić pancerz.

A czy możesz to rozwinąc bo to w jakims dla mnie obcym języku jest?(pierwsze słyszę)

Wszystkie moto maja linki teflonowe i nie można smarować?

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy absolutnie każdy motocykl ale śmiało można powiedzieć, że współczesne konstrukcje mają. Teflon to jest taki materiał który na pracuje na sucho nadal zapewniając płynną pracę i ściera się bardzo powoli. Jeżeli wlejesz tam smar to przez jakiś czas będzie fajnie a potem smar stężeje lub się zestarzeje, wymiesza się z resztkami linki i teflonu i znowu trzeba smarować. W instrukcji albo serwisówce powinieneś mieć podobne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...