Skocz do zawartości

Stuki w silniku GSXR750 srad


edzio30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat założyłem jeszcze raz ponieważ poprzedni został zamknięty chyba przez to że nie zawitałem do powitalni za co przepraszam ale mój błąd został już naprawiony i odwiedziłem powitalnie :) Mam mały problem z swoim gsxr 750 srad rocznik 1998. W silniku pojawiły sie jakieś sutki i nie wiem co to może być... Na mechanice sie niestety nie znam. W linku jest filmik z tymi stukami, zobaczcie, posłuchajcie i napiszcie mi co to może być. Kolega mi mówił że jego zdaniem jest to rozrząd jednak mi sie wydaje że niestety jakaś gróbsza sprawa i że chyba czas rozejrzeć sie za silnikiem...

 

Youtube :

http://www.youtube.com/watch?v=dP1ZBoj9efc

 

Pozdrawiam

Edytowane przez edzio30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że nie znasz się na mechanice ? masz zawory do regulacji i co teraz?

Motocykl do warsztatu znającego ten typ silnika oby to nie był jakiś samochodziarz :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że nie znasz się na mechanice ? masz zawory do regulacji i co teraz?

Motocykl do warsztatu znającego ten typ silnika oby to nie był jakiś samochodziarz :biggrin:

Mówisz że to są zawory do regulacji? Przez nie tak stuka ? Ja miałem/mam obawy że to coś z panewkami. Panewki wykluczasz czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wał korbowy? Jak gadałem z mechanikiem to powiedział że nie wyklucza wału korbowego. Ale dźwięków tego stukotu nie słyszał. Jak będzie pogoda to w sobote odstawiam moto do serwisu. Gdyby to były zawory to może się coś stać z silnikiem jadąc? Co prawda do serwisu mam ok 20 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wał korbowy? Jak gadałem z mechanikiem to powiedział że nie wyklucza wału korbowego. Ale dźwięków tego stukotu nie słyszał. Jak będzie pogoda to w sobote odstawiam moto do serwisu. Gdyby to były zawory to może się coś stać z silnikiem jadąc? Co prawda do serwisu mam ok 20 km.

Jaki znowu wał? Sprawdź te zawory najpierw a nie wymyślaj jakichś teorii razem z mechanikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie bulwersuj :P mówię a raczej piszę tylko to co gadałem z mechanikiem i chcę zasięgnąć opini i porad doświadczonych osób :)

A kto się bulwersuje ? :cool: :biggrin: bo na pewno nie ja. Sprawdź to co mówimy i napisz w tym temacie jaki przyniosło to efekt. Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się tak nie bulwersuj :P mówię a raczej piszę tylko to co gadałem z mechanikiem i chcę zasięgnąć opini i porad doświadczonych osób :)

Jeżeli ten Twój mechaniki po tym dźwięku podejrzewa panewki to wypada szybko zmienić mechanika

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...