Skocz do zawartości

pomocy przy kupnie spodni skorzanych


Gość lasic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdradzcie mi prosze, gdzie moge dostac dobre, aczkolwiek tanie spodnie skorzane??? z przewaga slowa tanie :buttrock: macie pewnie jakies swoje miejscia, co? przy okazji mozecie mi udzielic info o butkach :D tzn generalnie mysle o glanach, ale jeszcze nie jestem przekonany...

 

z gory dziekuje! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przedefiniuj kryteria - jak w tytule :buttrock: Szukaj po moto-bazarach i na Allegro. Kozi kupił niedawno fajną kurtkę.

Jeżeli koniecznie skórzane (tak, rozumiem, tyłek po jeździe w deszczu przez tydzień jest czarny i to jest takie oryginalne ;^) ) to skórzane_na_motocykl, a nie jakieś_skórzane.

 

Spodnie mają być z grubej skóry. W lecie się pocisz, jesienią "akurat, z przewagą chłodno". W zimie zimno.

 

Buty - glany są dobre. Usztywniają kostkę, wzbudzają należny respekt, i wygodnie się chodzi, jak się już zsiądzie. Osobiście polecam Martensy z blachą w czubkach - zajeżdżam właśnie 2. parę.

 

pozdro,

Surowy

chwilowo gs500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za rady! pierwsze co pomyslalem to o motobajzlu, ale na ostatnim nie moglem sie zjawic :evil: no wlasnie! allegro! ze tez sam o na to nie wpdlem :? zara popatrze sobie... dzieki jeszcze raz! :(

 

a jesli chodzi o glany to jasne, ze nie kazdy lubi te buty. sa dosc specyficzne wg mnie. ja np chodzilem w glanach dosc dlugo, a teraz od roku zakladam je tylko do garniaka 8) wiec raczej wybiore glany, ale czy koniecznie martensy? mysle, ze hd-ki tez sa niezle. co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozek, jakby sie okazalo, ze to w wawie to moze jaka wskazoweczke bym dostal? :roll: no i zwroc uwage czy to sa spodnie na moto, bo tak jak to Surowy okreslil, po deszczu bedziesz mial czarne 4 litery przez pare dobrych dni. choc za 40 zeta to moznaby tez takie zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glany sa do dupy- tez w nich jezdzilem ale za e cene to wole buty na moto - kupilem z miare dobre MG za 250pln
250???? ja za swoje desantówki dałem chyba 100 zł i jestem z nich zadowolony (w sumie to lepsze one niż jakieś trampki albo pantofle :evil: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za swoje spodnie dałem 50zł-skóra,motocyklowe,bez ochraniaczy ale pogrubiane na kolanach,firmy IXS,stan idealny-od kumpla

ale tak jak Ci wczesniej doradzali popatrz po lumpexach-czasem można coś ciekawego trafić

 

co do butów

już kilka razy w tym temacie się rozpisywałem

najlepsze są desanty-nie do zajechania- kążde glany (nawet martensy które z glanów sa najlepsze) wymiękają

hd to już od jakiegoś czasu shit-pękają (zamiast ze skóry to robią chyba z jakiegoś plastiku)

także polecam polskie buty wojskowe (opisnacze lub desanty), zwłaszcza że ich cena jest niewygórowana (od 70zł z wojska do ok 140-150 w militarnym za desant, opinacze trafiają się taniej-zwłaszcza brązowe)

jedyną ich wadą jest to że czasem potrzeba je docierać (dopasowywać)-jak docierałem opinacze na jednym koncercie to pięty miałem całe we krwi, potem był luz i mogłem w nich np w górach zaiwaniać 12h bez zmęczenia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także polecam polskie buty wojskowe (opisnacze lub desanty), zwłaszcza że ich cena jest niewygórowana (od 70zł z wojska do ok 140-150 w militarnym za desant, opinacze trafiają się taniej-zwłaszcza brązowe)

To zobacz na to ;-) :mrgreen:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27063967#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...