Skocz do zawartości

Saaaaaaab 93


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

murgal, tak sobie czytam.. i czytam... co Ty wypisujesz o tych samochodach swoich... czy to na eSBeku, czy to na forum... i w sumie ch*j wie o co Ci chodzi. Podsumowując chronologicznie:

 

TT zajebiste, później że już dla Ciebie za wolne, teraz że za małe i za dużo pali... później że insignia Twoich rodziców to szrot i trzeba ruszać z górki, bo na równym juz nie jedzie... i w ogóle to auto ma mieć 250 koni, żeby wyprzedzać z dojazdu (no bo jak inaczej? lewy pas, gaz i płyne, nie? )

Teraz wypadasz z jakimś saabem...

 

Weź kup polo, golfa 4/5/6, seata ibize/leona, skode fabie/octavie, opla astre albo cokolwiek co uważane jest za mało awaryjne i oszczędne. Chociaż... nie.! Ty nie chcesz jeździć autem dla plebsu. Ty musisz sie wyróżnić, żeby dowartościować swoje 18?19?20? letnie ego? Przecież jesteś chłopak z klasą, nie?

I jak zwykle musisz spytać na forum "co kupić" chociaż i tak wiesz lepiej. Więc po co pytasz? Skoro i tak nie posłuchasz 30/40 letnich ludzi z doświadczeniem, tylko zrobisz po Swojemu. Jak dla Mnie Twoje podejście bardzo blisko graniczy z głupotą, w szczególności, że mając prawo jazdy dzień z nocą - porywasz sie na mocne samochody i uważasz za wspaniałego kierowcę...

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murgal, tak sobie czytam.. i czytam... co Ty wypisujesz o tych samochodach swoich... czy to na eSBeku, czy to na forum... i w sumie ch*j wie o co Ci chodzi. Podsumowując chronologicznie:

 

TT zajebiste, później że już dla Ciebie za wolne, teraz że za małe i za dużo pali... później że insignia Twoich rodziców to szrot i trzeba ruszać z górki, bo na równym juz nie jedzie... i w ogóle to auto ma mieć 250 koni, żeby wyprzedzać z dojazdu (no bo jak inaczej? lewy pas, gaz i płyne, nie? )

Teraz wypadasz z jakimś saabem...

 

Weź kup polo, golfa 4/5/6, seata ibize/leona, skode fabie/octavie, opla astre albo cokolwiek co uważane jest za mało awaryjne i oszczędne. Chociaż... nie.! Ty nie chcesz jeździć autem dla plebsu. Ty musisz sie wyróżnić, żeby dowartościować swoje 18?19?20? letnie ego? Przecież jesteś chłopak z klasą, nie?

I jak zwykle musisz spytać na forum "co kupić" chociaż i tak wiesz lepiej. Więc po co pytasz? Skoro i tak nie posłuchasz 30/40 letnich ludzi z doświadczeniem, tylko zrobisz po Swojemu. Jak dla Mnie Twoje podejście bardzo blisko graniczy z głupotą, w szczególności, że mając prawo jazdy dzień z nocą - porywasz sie na mocne samochody i uważasz za wspaniałego kierowcę...

I to by było na tyle...

...że zacytuję Profesora J.T. S.

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

moim pierwszym autem kupionym za własne pieniądze był polonez caro. Bardzo dobrze wspominam, choć to krótka przygoda. Auto zostało kompletnie skasowane. Nie przeze mnie, przez innego łebka, który przestrzelił zakręt na a4 i wypadł prosto na prawy pas, centralnie wjezdzając w tył mojego poloneza. Siła uderzenia była tak duża, że złamało dach, złamało fotel, wyrwało radio. 3 dni po zakupie

 

Jesli twoi rodzice rzeczywiście godzą sie na takie kaprysy i zachcianki, to może warto było by przyjrzeć się takim autom jak Mazda 6 I wersja sedan, czy Kia Ceed I. Oba w dieslu. Może była by szansa trafić na dobrze utrzymany egzemplarz z przebiegiem poniżej 100tys. Należy doliczyć te 3tysiące na serwis po zakupie.

Auta grupy vw są moim zdaniem przewartościowane. Mimo to, możliwe, że rozsądnie było by poszukać niewyeksploatowanej octavii tdi, - pierwszej generacji. Octavie II generacji dużo więcej palą na zimnym silniku, mają delikatne sprzęgła. To znacznie podwyższa koszty, szczególnie gdy jezdzisz głównie na krótkich dystansach.

Nie rozumiem tej potrzeby szpanu, przez 2 lata jezdziłem służbową octavią I którą uwielbiałem i żałowałem, że jej nie odkupiłem. Trzeba umieć cieszyć się tym, co się posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz anio i bezawaryjne to polecam pkp, sie ogarnij chcesz auro za 30 tysia a nie masz na urzymanie- śmiech na sali, zastaw sie a postaw sie- ale pewnie "byś zaraz zarobił" na to no nie?"

 

Niestety, ale zycie na pokaz kosztuje.

Chlopak pierdzieli bzdury w temacie, ze az przykro.

Jestem ciekawy jaka fure ogarnie, bo tematow takich bylo juz kilka na forum, poczawszy od aut luksusowych i sportowych, a konczylo sie na punto lub golfach, czyli pospolitych autach.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...