Skocz do zawartości

CBR 954 - komplete przemalowanie motocykla


rexar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się pochwalić moja nowo przemalowaną Hondą CBR. Poprzedni kolor był do bani... i dlatego postanawiłem zrobić małe poprawki - stan techniczny motocykla jest bardzo dobry lecz to nie szło w parze z kolorystyką.

 

Oczywistym jest, że nie ja to malowałem lecz mój kolega, który się tym zajmuje. Jest to 3-warstwowa perła z palety Audi i czerń BMW. Wszystkie napisy, skrzydła na baku wykonane areografem - zero naklejek! TUTAJ jedna z jego prac, zaś TUTAJ jego strona internetowa i więcej zdjęć.

 

Pozostaje tylko kupić kilka sportowych gadżetów :cool:

 

200tbok.jpg35jjq7o.jpgavka6e.jpgt8lx04.jpgjfhus2.jpg

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to RR jakoś nie podchodzi, tak jakoś pustawo. Sam mam biały motocykl, i według mnie biały jest naprawdę fajny. Mogłeś ten RR zrobić troszkę większe.

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenia to arktyczna biel - w słońcu robi się biała jak kartka papieru a w cieniu i na zdjęciach podchodzi troszkę pod krem. Jeżeli chodzi o motocykl to taki nabyłem... Poprzedni właściciel go przemalował bo miał szlifa - ale nie wiem dlaczego na taki kolor :cool: Co do "RR" to na żywo wygląda to całkiem inaczej. Wg mnie idealnie pasuje. Przymierzałem czarne kanapy i bardziej podchodzą mi białe.

 

@edit - literówka

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marnie z tym polerem na ramie - wskazuje na dzwonnika z Notre-dame :bigrazz:

No i jak już się czepiam, to czachy to nie masz w tym samym kolorze co boczków. Chyba, że na każdym zdjęciu taki efekt wyszedł.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rama mogłaby być czarny mat np, a siedzenie może się szybko brudzić, ale najwyżej se zmienisz znowu..A ten szlif to niezły musiał być, skoro żadna naklejka nigdzie nie została = malowany cały :)

Edytowane przez Agnich

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag, ale generanie biała lepsza niż czarnoniewiadomojaka.

 

Pomysł na motocykl fajny, ale niezbyt konsekwentna całość.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...