Skocz do zawartości

Jak sie pali gume Mz??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
no i widzicie chłopaki. niekłamałem. wsyztsko da się pokojowo wytłumaczyć. peace&love,

Mhmmm takie coś to rozumiem. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją i robią bydło, jak niejaki zbanowany Zły Człowiek czy inny Krasek.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko. wiesz oni się poprostu zdenerwowali za bardzo na wejściu. chłopaki mieli ochote dym zrobic, zrobili i ponieśli konsekwencje. a ja się jakoś uwinąłem od tego, hehehe i próbuje pokazać że można jeździć ostro motorem bez szczególnego nisczenia go. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś na MZcie naprawdę fajnie jeździ. Stawia leciutko na koło bez żadnego wysiłku. Osobiście wątpię czy było to na 3 i przy 70 km/h, ale jego umiejętności są naprawdę bardzo duże. Im słabszy sprzęt tym trudniej wykonywać takie ewolucje, a MZ do silnych nie należy. Łatwość z jaką podnosi koło pozwala mi przypuszczać że musi mieć pozmieniane zębatki.

Kiedyś myslałem by kupić sobie do takich jazd MZ z silnikiem Rotaxa 500 cm. Problem w tym, że Niemcy chcą jakieś chore ceny za te wehikuły. Myślałem też nad tym by do jakiejś ramy Simsonka, wsadzić silnik od GSa, czy czegoś podobnego i przód z dwoma tarczami. Ciekawe jak to by się sprawowało.

 

Ps. Widzisz bartMFK :!: Jednak można normalnie rozmawiać bez obrażania kogokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kiedys napisałem ,ze kumpel ponoć jakis czas temu włożył silnik hondy 125 do ogara (wzmocniona rama itp) i każdy mnie wyśmiał na forum jest simson z silnikiem od eci 150,widziałem motorynki z silikami od wsk (nawet była fota na forum z silnikiem eci 150) a terazMichał pisze ,że kiedyś chciał włożyc silnik GS do simsona no kuurde wtedy wszyscy mnie wyśmiali a ja sobie tak myśle ,że to może była prawda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możecie wierzyć lub nie, ale ja jechałem na motorze obok niego i było na liczniku 70, tego jestem pewny. tego że na 3 też jestem pewny, bo jakby to było 2 to by na gumie z taką prędkością było ciężko. aha i zębatka jest seryjna. tylko to jest MZka z serii tych krótszych 251, więc dlatego lepiej idzie na gume :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ale mi by bylo wstyd palic gume MZ poto zeby zaimponowac "dupie" W Rzeszwoie watpie zeby jakos nato poszla. Nawet łatwa woli koles z scigaczem nawet starym ( one patrza tylko na wyglad) Niz kolesia na odpicowanej MZ.. nieno porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj' date=' się pośmiałem.. :-D

 

A HARD-CORE to przedewszystkim muzyka i subkultura.

 

http://www.hard-core.pl/

 

Ma też odnogi - thrash-core, metal-core, hate-core, grind-core, SE-core, mosh-core, krishna-core......... :P

Pank Rider i poto odświerzasz temat z przed ponad roku i 3 stron z całego topicu :?: 8O :? No cóż .... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tylko ta stronę i powiem wam, ze kumpel ma motorynke przerobioną, ale silnik oryginalny (polska trójka), to tak sie nauczył na koło tym stawiać i jechać, że na kole przejedzie spokojnie 300m.

Znajomy ma też EtKe 150 to tez spokojnie na koło ja postawi i przejedzie pare metrów, a co do palenia gumy to raz podniesliśmy tył i załączył 2 bieg, wtedy puścilismy tył to normalnie spalił gume bez żadnego podskakiwa itp. rzeczy. Co do wstawiania mocnych silników w motorynki czy inne wechikuły to na jednym FTP jest tego duzo :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motorider251*

"Jak sie pali gume Mz??" głupie pytanie tak jak każdym motocyklem

 

Miałem MZ 251 i barbzo łatwo sie nią paliło na 1 i 2 biegu a nawet na 3 bez stawiania na stopke i na suchym asfalcie !!!!!!!!!! a i na koło łatwo szła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...