Skocz do zawartości

W Sosnowcu zaginęła 6cio miesięczna Magda


korekson13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już była sekcja i wyszło że matka mówiła prawdę.

 

Z tego co ja czytałem to były wstępne wyniki i wcale nie wyszło że matka mówiła prawdę tylko że dziecko zginęło na skutek uderzenia tępego przedmiotu.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie sporo jeszcze pewnie się dowiemy...Tatuś pojechał, mamusia się wróciła po pampersy i ... nieoczekiwanie postanowiła wykąpać dziecko, po czym wyślizgnęło się jej z kocyka....A jak tatuś przedtem pomagał znieść wózek z Madzią (żywą, oczywiście) to napotkali sąsiadkę, która uśmiechnęła się do dziecka... No cudnie, cudnie, tylko k*wa gdzie tu sens, gdzie logika...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja czytałem to były wstępne wyniki i wcale nie wyszło że matka mówiła prawdę tylko że dziecko zginęło na skutek uderzenia tępego przedmiotu.

 

Przyczyną śmierci był uraz głowy. Nic więcej. Nie ma mowy o żadnym narzędziu. Pewnie większość spodziewała się siniaków na całym ciele i połamanych kości, a tu niestety rozczarowanie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo komiksu:

 

http://www.kwejk.pl/obrazek/936182/kasia.html

 

;)

Edytowane przez Igoor

"...Pi**dol dwulicowców, fałszywi koledzy

Cieszą ryj jak Cię widzą, po czym wbiją nóż w plecy

Poszukiwacze hecy, w głowach mają pusto

Patrząc na gó*no w kiblu, pewnie myślą, że to lustro..."

my-penis-and-i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientuje sie, wiem, ze pogrzeb był.. I ze matka miala zostac wypuszczona na pogrzeb.. Ale jak co i w ogoole nie wiem, jestem w wirze pracy nie mam czasu na zorientowanie sie, ale w weekend mam wolne to nadrobie zaleglosci..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...