Skocz do zawartości

W Sosnowcu zaginęła 6cio miesięczna Magda


korekson13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadam sie z Toba, od rana słucham tylko, że Rutkowski nie ma licencji, nie ma koncesji, moze zostac ukarany. Skompromitował katowicka policje i ich dzialania.. Bez jego działań, policja by sie do wakacji z ta sprawa je**la, a moze nawet dluzej..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgadzam. Owszem miał wkład w sprawę czy mały czy nie to się okaże. Rutkowski jest zwykłym showmanem. Nie ważne czy ma licencje czy jej nie ma. Zeruje na tej sprawie i na nieszczęściu dziecka. To po pierwsze. Po drugie jako "detektywa" nie obowiązują go te bzdurne procedury jakie musi przestrzegać każdy funkcjonariusz.Proszę nie pisać,że nie obchodzą was procedury. Policjant każdy bład może przypłacić utratą pracy,a nasz pan detektyw ewentualnie powie,że jego metody nie przyniosły rezultatu. Po trzecie matka na pewno obawiała się Policji bo wiedziała,że wszystko co przy nich mówi jest analizowane natomiast Rutkowski zdobył jej zaufanie i jakoś poszło. Dziewczyna i bez niego by wszystko wyśpiewała i jestem tego pewien. Nie sądze jednak,że Policja działała idealnie w tej sprawie i wszystko było dopięte na ostatni guzik,ale nie róbmy z Policji jakiegoś towarzystwa starych i znudzonych pierników. Nic nigdy nie jest białe i czarne,a pan showman Rutkowski będzie się swoim sukcesem upajał i robił z siebie mistrza dedukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego sedna sprawy się nie włączę bo nawet i nie widzę takiej potrzeby, natomiast uśmiech politowania budzą we mnie wszelkie próby udowodnienia niewiedzy i beznadziejności Rutkowskiego. Osobiście mam to w dupie, że to mafioso, wali mnie również to w jaki sposób rozwiązuje sprawy. Ale ON ku*wa jego mać te sprawy rozwiązuje :excl: A policja w polsce jest dla mnie ch*ja warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest showmenem, ale widzisz tak jak pisze Vector, rozwiazuje sprawy..

Co do Rutkowskiego to oczywiscie wiemy wszyscy dobrze, że zbiera propsy na tej sprawie i smierci małej Madzi.

Z ciekawości wszedlem na wikipedie chcialem o nim poczytać, już w życiorysie jest w zmianka o tej sytuacji..

 

"W 2012, już po utracie licencji, brał udział w wyjaśnianiu głośnej medialnie zaginięcia półrocznej dziewczynki z Sosnowca"

 

Głośna medialnie, bardzo.. Najbardziej mnie teraz denerwuje, jak slysze glos matki i jej prosby o oddanie małej ;<

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

A dlaczego nie ma licecji? Nie przedluzyli bo boja sie koleinych osmieszen? A policja to w kraju h..a potrafi nawet lodowki na malej wsi jak ukradnie miejscowy pijaczek :banghead: i to ze wskazaniem, ba nawet im pijaczek zginal :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest showmenem, ale widzisz tak jak pisze Vector, rozwiazuje sprawy..

Co do Rutkowskiego to oczywiscie wiemy wszyscy dobrze, że zbiera propsy na tej sprawie i smierci małej Madzi.

Z ciekawości wszedlem na wikipedie chcialem o nim poczytać, już w życiorysie jest w zmianka o tej sytuacji..

 

"W 2012, już po utracie licencji, brał udział w wyjaśnianiu głośnej medialnie zaginięcia półrocznej dziewczynki z Sosnowca"

 

Głośna medialnie, bardzo.. Najbardziej mnie teraz denerwuje, jak slysze glos matki i jej prosby o oddanie małej ;<

Co do Rutkowskiego, można go lubić lub nie. zalatwia sprawy, których Policjia, rząd nie potrafi. Czy ma licencję, czy nie? W dupie to mam. Ważne, zę pismaki, policmajstry i inne kusie, będa miały zadanie i robotę. Teraz trzeba [przecież wytłumaczyć motłochowi, co gdzie i dlaczego. Znów paru medialnych przeciętniaków, będzie miało robotę. Paru, parunastu, forumowiczów, będzie mogło wreszcie zabrać głos. Inni poczują się ekspertami, w dziedzinie kryminalistyki, psychologii, i Bóg jeden raczy wiedzieć czego jeszcze. Jednak najlepsze jest to,że Rutkowskiemu, za posługiwanie się nie ważną legitymacją detektywa, grozi taki sam wyrok, jak matce za zabicie dziecka. Ot i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy wiecie że to nagranie jest nic nie warte, każdy biegły sądowy je podważy, nie licząc sztabu psychologów sądowych.

Co nie zmienia faktu że Rutkowski w ekspresowym tempie załatwił bardzo słabą psychicznie kobietę.

Na tym też się znasz? Tyle co gdzieś usłyszysz. Więc cię uświadomię. Zawsze może być powołany na świadka. Co Znaczy zeznanie świadka, to nie będę ci tłumaczył. Znajdziesz np. na wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że może być powołany na świadka, ale jego opinia nie będzie brana pod uwagę sądu, jeżeli postawi taki wniosek psycholog sądowy.

To pisałem ja Yuby psycholog, psychopedagog dziecinny, psychopedagog pracy.

zapomniałeś dodać najważniejsze; psycholog, ekspert, od czyszczenia złogów kałowych w jelicie grubym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowodem moze byc wszystko i podlega to swobodnej ocenie sadu. jestem przekonany ze robota rutkowskiego w zwiazku z ktora faktycznie znaleziono cialo bedzie glownym dowodem w tej sprawie. byloby inaczej gdyby znaleziono zywa dziewczynke, ale tak sie nie stalo. dlatego ludzie powinni sie stuknac w glowe i sprobowac spojrzec na chlodno na ta sprawe...

 

co do bieglych to naprawde, dla mnie ci ludzie moga nawet stwierdzic istnienie lodu na sloncu. w wiekszosci znanych mi przypadkow nie mam do nich szacunku. nie dalej jak wczoraj prowadzona przeze mnie sprawa "spadla z hukiem z okregu" (to pewien prawniczy termin), bo sad rejonowy oparl sie na opinii bieglego ktora byla wprost idiotyczna. z reszta wyslalem juz bieglemu wezwanie do zaplaty za pomowienie i w ramach tego watku radze tez wszystkim rozwaznie podchodzic do tez wypowiadanych w stosunku do rutkowskiego. jest wolnosc slowa ale nie ma wolnosci wypowiedzi... pamietajcie o tym... ;)

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam to w dupie, że to mafioso, wali mnie również to w jaki sposób rozwiązuje sprawy. Ale ON ku*wa jego mać te sprawy rozwiązuje

 

Gówno rozwiązuje, tylko bierze kasę. Działa na zasadzie 30 spraw nie rozwiąże, 5 rozwiąże i nagłośni a za wszystkie weźmie dużą kasę. Poczytajcie o nim trochę na necie, o ludziach których ponaciągał. Tu macie zachowanie Rutkowskiego wg. twórców pitbulla. http://www.youtube.com/watch?v=yzYl4Y-FtHE to z cyganami i bombą jest na oparte na faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni po jednych piniądzach są. Rutkowski też glina, tyle że ex-glina. Wymienili sobie uprzejmości po prostu :dry: spływa to po nich jak po kaczce, a problem to raczej ta aktorka. Ktoś tu wcześniej ładnie napisał o psach, też mi sie przypomniała moja sunia jak urodziła i dbała o miot. U zwierząt jakoś mniej dewiacji :laugh:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno rozwiązuje, tylko bierze kasę. Działa na zasadzie 30 spraw nie rozwiąże, 5 rozwiąże i nagłośni a za wszystkie weźmie dużą kasę. Poczytajcie o nim trochę na necie, o ludziach których ponaciągał. Tu macie zachowanie Rutkowskiego wg. twórców pitbulla. http://www.youtube.com/watch?v=yzYl4Y-FtHE to z cyganami i bombą jest na oparte na faktach.

Właśnie masz stuprocentową racje. Twórcy Pit bulla trafili w sedno. Zresztą ten serial w ogóle był nie przeciętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial ogladałem caly chyba juz z 10 razy i nie nudzi mi sie.. W pitbulu jest to idealnie przedstawione.. Wszystko zawsze ma dwie strony.. nie powiem ukłon w jego strone za to co zrobił w sprawie tego malucha, ale dodatkowo uzyskał znów rozglos- wypowiadał sie ze ta sprawa kosztowała go okolo 20 tysiecy zł powiedzial, ze je stracił ale nie bedzie rzadał wzrotu nakladu w ta akcje..

 

 

 

Druga strona medalu :

Rutkowski show

 

http://m.onet.pl/wia...7553,detal.html

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...