Skocz do zawartości

!!! Ha-Ha !!!


faza-s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się pochwalę :)

 

Triumph TT600 - moto taki sobie, ale ...

 

Koleżanka męczyła go kilka lat (nawet mandat na nim jesienią wyłapałem :icon_mrgreen: ) Kupiła (wreszcie) wymażoną Daytonkę a tego nawet nier miała gdzie trzymać teraz :icon_mrgreen: ...Prościutki, zdrowiutki, a co najważniejsze - będzie idealny dla brachola na pierwsze moto w prezencje :icon_mrgreen:

 

Zapłaciłem - uwaga - 3000 zeta :icon_razz:

 

Do roboty :icon_question: hmm, napęd + gumki, bo jesienno/zimowy serwis zrobiony ...

 

Ps: jak znam brata, to będzie marudził, że nie lubi czerwonych, albo że go chcę siłą na moto wsadzać :biggrin:

post-57923-0-72158100-1327066761_thumb.jpg

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup pierwsza klasa, dobrze i nie drogo :icon_twisted: :icon_twisted:

 

Ps: jak znam brata, to będzie marudził, że nie lubi czerwonych, albo że go chcę siłą na moto wsadzać

 

 

darowanemu koniowi... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie już pisałem że go kiedyś przewiozłem hardcorowo i trochę chłopak się zniechęcił do motocykli :icon_mrgreen:

 

Miejmy nadzieję że jak będzie na niego codziennie w garażu spoglądał to się chłopak odblokuje :icon_mrgreen:

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie już pisałem że go kiedyś przewiozłem hardcorowo i trochę chłopak się zniechęcił do motocykli :icon_mrgreen:

 

Miejmy nadzieję że jak będzie na niego codziennie w garażu spoglądał to się chłopak odblokuje :icon_mrgreen:

 

Extra maszyna-extra prezent.Zabierz brata na otwarcie sezonu[chyba będzie takowe?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musowo :icon_biggrin: Pierwszy raz pojedzie nie w charakterze plecaka :bigrazz:

 

ps: tak przy okazji, doszły mnie słuchy ze po zeszłorocznych wypadkach po otwarciu sezonu w Częstochowie wyszedł jakiś syf i miasto nie chce w tym roku pozwolić na organizację :blink:

 

To prawda czy tylko głupia plota ?

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musowo :icon_biggrin: Pierwszy raz pojedzie nie w charakterze plecaka :bigrazz:

 

ps: tak przy okazji, doszły mnie słuchy ze po zeszłorocznych wypadkach po otwarciu sezonu w Częstochowie wyszedł jakiś syf i miasto nie chce w tym roku pozwolić na organizację :blink:

 

To prawda czy tylko głupia plota ?

 

Nie mam pojęcia,bo ja dopiero od zeszłego sezonu pomykam na moto.Kiedyś tam męczyłem jawy itp...

Ponownie mnie zarajcowały motocykle właśnie w tamtym roku,gdy przypadkowo w porcie robiłem zakupy.

No i było otwarcie sezonu :crossy:

Edytowane przez zino cbrf2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps: tak przy okazji, doszły mnie słuchy ze po zeszłorocznych wypadkach po otwarciu sezonu w Częstochowie wyszedł jakiś syf i miasto nie chce w tym roku pozwolić na organizację :blink:

 

To prawda czy tylko głupia plota ?

 

Pierwszy raz od 5 lat nie pojechalem i widze, ze nie mam czego załować. Aż tak sie działo? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od 5 lat nie pojechalem i widze, ze nie mam czego załować. Aż tak sie działo? :>

 

rozmawiałem kilka dni temu z kolesiem który jest członkiem (tak twierdził :icon_mrgreen: ) Gremium - Wrocław ... Mówił ze w zeszłym roku w Częstochowie była taka ostra popijawa ze sporo osób wracało po pijaku z otwarcia ... no i ze kilka motocykli skończyło w rowie, w tym 1 śmiertelny wypadek był :blink: No i ze z tego powodu organizatorzy maja teraz jakieś straszne problemy z pozwoleniami na kolejne otwarcie 2012 ... Nie wiem czy to prawda, nie zweryfikowałem jeszcze z nikim ...

 

 

Ile to ma garów, 3 tak samo jak mój :icon_question: :icon_mrgreen:

 

Triumph TT 600

 

Silnik:4-cylindrowy,czterosuwowy,chłodzony cieczą,

4-zawory na cylinder o pojemności 599 cm3

Moc maksymalna:

110KM (80kW) przy 12750 obr\min

Maksymalny moment obrotowy:

68Nm przy 11000 obr\min

Skrzynia biegów:6-stopniowa

Hamulce:przód-dwie tarcze o średnicy 310 mm

z zaciskami 4-tłoczkowymi;tył-tarcza o średnicy 220 mm

z zaciskiem 1-tłoczkowym

Ogumienie:przód-120\70 ZR 17,tył-180\55 ZR 17

Masa własna:170 kg (198 kg)

Rozstaw osi:1395 mm

Wymiary:2060x665x1150 mm

Wysokość siodła:810 mm

Pojemność zbiornika paliwa:18 l

Prędkość maksymalna:250km\h

Przyspieszenie 0-100km\h:3,4 s

Zużycie paliwa:6,8l\100km

 

A od siebie to mogę tylko tyle dodać, że jeździłem nim kilka razy jesienią ... nawet fajny ... trochę słabawy jak na 600, te 250 km/h to chyba z górki jechali przy pomiarach :biggrin: , no ale tragedii też nie ma, faktycznie jest lekki, ale jak na 600 dość wysoki ... a może po prostu już dawno na 600 nie jeździłem ... w każdym razie trochę wyższy niż zygzaki , no i dość krótki ... młody z kuframi nie poszaleje bo wydech jest dość wysoko...zostaje tylko opcja z centralnym (lukam po necie ale żadnego stelaża do tego moto nie widzę :blink: ) Spalanie i reszta ... muszę poczekać aż śnieg stopnieje to się okaże :laugh:

 

Tak jak pisałem, na pierwszy moto będzie jak znalazł, a jak nie będzie chciał to jakieś zastosowanie mu wymyślę :icon_twisted:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za akcesoriami do niego to ino na angielskim jebaju.

 

Chyba masz rację, bo dziś przekopałem sporo internetowych sklepów z akcesoriami i .... lipa ... null ... ;D

 

Nawet GIVI w ofercie nic nie mają pod tego Triumpha :banghead: :laugh:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..gdyby brat jednak zrezygnował z prezentu, to ja chętnie taki przyjmę :biggrin:

 

Gratuluję zakupu :buttrock:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę to ta koleżanka albo Cie bardzo lubi.. albo nie wie jaka jest cena rynkowa :)

A brat ile ma lat ? ;>

 

W moim przypadku jest tak ( a mam brata 14l) że zaraził się sam, czy to moto czy modelami rc. W sumie wszystko to co ja robię to On po czasię też łapie.

Być może jest to kwestia odziedziczonych genów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...