Skocz do zawartości

auto dla majkela - kolejne w garazu ;-)


majkelpl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie zależy Ci na "image" to pomyśl o suzuki swift. Powinieneś w tej cenie coś fajnego znaleźć - a też trwałe i mało awaryjne. I przy takich przebiegach zdecydowanie benzyna.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zależy Ci na "image" to pomyśl o suzuki swift. Powinieneś w tej cenie coś fajnego znaleźć - a też trwałe i mało awaryjne. I przy takich przebiegach zdecydowanie benzyna.

 

Zapierdziela fajnie, trzeba przyznac.

 

Ford za prowadzenie. :crossy:

 

Jak prostytuki, mialem nowego Fusiona 1,6 D 90 KM, jako tako jezdzil, gdy jechalem nim do PL ( zachcialo mi sie minimalnego spalania :icon_mrgreen: ) auto zapakowane, na maxa - spalanie 8,5 l / 100 km. Bylbym wiedzial kopnal bym sie E 290 na tempomace i spalilby 6,5 l / 100 km :icon_mrgreen:

 

Po ca. 2 000 km zaczely nasilac sie jakies skrzypienia z tylnego prawego kola, po deszczu troche przestawalo, im bardziej sucho tym bardziej skrzypialo- zadnego Forda.

 

Michal, moj szwagier przez chyba 4 lata sluzbowo jako przedstawiciel handlowy ganial po PL Yarisem 1,4 D 90 KM. Zero napraw, malo pali. Jedyny mankament to troche dziwna pozycja i widok na maske / droge ale do tego idzie sie przyzwyczaic.

 

Tylko Yaris. o chyba ze Civic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Yariską.

Zjeździłem służbowo wiele marek:

Opel, Skoda, KIA, Toyota, Ford...

dla mnie istnieje już tylko jedna marka z ww. TOYOTA...

 

 

Fakt, faktem że były to trochę wyższe modele niż wspomniany Yaris.

Edytowane przez Handelson

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam o Ibizie 1.4 16v to nie byłbym tak rozochocony - silnik faktycznie żwawy lecz ma mały mankament! Rozrząd ma dwa paski zębate i jest nie tani przy wymianie. Resztę dzieli z Fabią i co do Niemców to nie mam zaufania...

 

Kierował bym się w stronę dalekiego wschodu: wspomniany Swift jeśli sie podoba (choć trochę cisnawy w środku)no i już legendarny Yaris(bardzo wygodny jeśli chodzi o miejską jazdę)który jest w porównaniu z konkurencja bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam o Ibizie 1.4 16v to nie byłbym tak rozochocony - silnik faktycznie żwawy lecz ma mały mankament! Rozrząd ma dwa paski zębate i jest nie tani przy wymianie. Resztę dzieli z Fabią i co do Niemców to nie mam zaufania...

 

Jak stać na samochód za 20tys zł to i stać na wymianę pasków rozrządu co 60-90tys km. W przypadku Ibizy koszt częsci najwyzszej jakosci zakupionych na allegro(paski, rolki, napinacze) razem z pompą wody to ok 500zł. :icon_mrgreen:

 

Toyota bezawaryjna, ale za to czesci zamienne są drogie. Takie przykładowo klosze lamp ktore moze zbić kamyk spod koł poprzedzającego pojazdu, lub łożyska tylnych kół które są zintegrowane z piastą. Montaż instalcji LPG do Toyoty jest czynnoscią podwyższonego ryzyka. Tablica rozdzielcza Yarisa i jej obłe kształty przypominają mi mydelniczkę. :icon_biggrin: No i gwóźdź programu predkosciomierz zamocowanu na srodku :banghead:

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablica rozdzielcza Yarisa i jej obłe kształty przypominają mi mydelniczkę. :icon_biggrin: No i gwóźdź programu predkosciomierz zamocowanu na srodku :banghead:

 

 

No wlansie o tym mowie :icon_evil:

Gazowac auta nie bede wiec to odpada.

No i fakt ze niby Toyota dobra, ale czesci drozsze ...

Opel lub Ford ? :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...