Skocz do zawartości

Michellin Pilot Road 3 ...ku przestodze.


Rekomendowane odpowiedzi

To, ze te gumy sa kiepskie pisaelm juz w zeszlym roku w Maju, wklejajac test z Motorrad'u jednak fan'i teori spiskowych uwazali inaczej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS...żeby nie było niedomówień, między innymi dzięki Twojej opini zakładam na nastepny sezon Metz.Z8. Więc jeśli będzie coś nie tak, to Cie zaraportuje :tongue: :icon_mrgreen:

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS...żeby nie było niedomówień, między innymi dzięki Twojej opini zakładam na nastepny sezon Metz.Z8. Więc jeśli będzie coś nie tak, to Cie zaraportuje :tongue: :icon_mrgreen:

 

Zaraportowac mozesz, byle bys do mnie ze szwagrem co to boks trenuje nie przyjechal :icon_mrgreen:

 

Spoko,bedziesz zadowolony.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co sądzicie o Dunlopach K591? Nie mogę jakoś znaleźć opinii o nich

 

Szczerze mowiac NIC !

 

W tym celu jest literetura fachowa, no chyba, ze ktos lubi experymentowac, mnie osobiscie na to niestac. Kupuje to co lepsi odemnie uznali za dobre.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac NIC !

 

W tym celu jest literetura fachowa, no chyba, ze ktos lubi experymentowac, mnie osobiscie na to niestac. Kupuje to co lepsi odemnie uznali za dobre.

 

:crossy:

 

Alw w jakim sensie nic? Nic o nich nie wiesz, czy uważasz, że nic nie są warte. Interesują mnie one turystycznie, nie sportowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diablo strady z których jestem średnio zadowolony po za dużymi przebiegami.

Do VFR stanowczo za słabe opony za dużo power-slide'ów i ogólnie mało bezpiecznie się na nich czuje...

Planowałem zakup michałków ale po tym co przeczytałem załamka :(

Jednak chyba będą Metzeler Z3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladałem wczoraj posty tego gościa, nie wiem czy napisał gdzie te opony byly wyprodukowane. Ja mam te micheliny, swieżo założone, jeszcze na nich nie jeździłem. Moje są z około 4 tygodnia 2011 i wyprodukowane w hiszpanii. Z tego co zrozumiałem to Michelin nie ustosunkował się do uszkodzenia tych opon, to dosyć dziwne.

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez makumba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diablo strady z których jestem średnio zadowolony po za dużymi przebiegami.

Do VFR stanowczo za słabe opony za dużo power-slide'ów i ogólnie mało bezpiecznie się na nich czuje...

Planowałem zakup michałków ale po tym co przeczytałem załamka :(

Jednak chyba będą Metzeler Z3...

 

Pirelli Angel są spoko i bardzo żywotne :lalag: Jesli zastanawiasz się na Metz. to może Z8, ja takie zakładam na nowy sezon ;) (wujek dobra rada)

Michałków 3 nie kupuj, chyba,że jeżdzisz tylko na wprost i ciągle po mokrym.

 

też mam z Hiszpanii

 

ale to wygląda na wadę materiału

 

Moje też były z hiszpani.

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co sądzicie o Dunlopach K591? Nie mogę jakoś znaleźć opinii o nich

 

 

Co do tego konkretnego modelu opony nie posiadam informacji. Śmigałem turystycznie chopperem i cruiserem na Dunlopach i mogę powiedzieć, że te miały bardzo dobrą mieszankę. Doskonale zachowywały się na mokrej nawierzchni. Nigdy nie miałem uślizgu czy blokady koła. Co do K591 nie posiadam informacji, ale cenie sobie wysoko opony Dunlopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirelli Angel są spoko i bardzo żywotne :lalag: Jesli zastanawiasz się na Metz. to może Z8, ja takie zakładam na nowy sezon ;) (wujek dobra rada)

Michałków 3 nie kupuj, chyba,że jeżdzisz tylko na wprost i ciągle po mokrym.

 

 

 

Moje też były z hiszpani.

Jeżdziłeś na aniołach?Napisz coś więcej.Ja zastanawiałem się właśnie co wybrać na nowy sezon- Piot Road3 czy Pirelki.Teraz jeżdzę na Diablo Stradach i muszę powiedzieć że po Pilot Road 1 (montowane fabrycznie w tigerze) to zupełnie inna bajka-wprawdzie na mokrym trochę gorsze ale pod każdym innym względem duuużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...