Skocz do zawartości

Łożyska wahacza


Lukki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chciałbym zajrzeć do łożysk wahacza w mojej cbr i je przeczyścić, po czym przesmarować. Macie pomysł jak podnieść tył motocykla żeby to zrobić? Nie mam centralnej podstawki a także chciałbym uniknąć ściągania kolektorów aby podstawić coś pod silnik.:icon_mrgreen:

76718e70da906377.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wielkim fanem tego typu urzadzen:

 

http://www.kowgirl.net/images/Stand2.jpg

 

http://farm5.static.flickr.com/4015/4591298893_14fa3758c1.jpg

 

 

nic madrzejszego nie wymyslono - przy czym jesli chcesz demontowac wahacz to tylko podwieszenie

Edytowane przez szynszyll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny pomysł. Podjade gdzieś do bloku, gdzie jest winda, może mi sie uda.:rolleyes: Myślałem, że macie może jakieś inne patenty poza podwieszaniem i z wykluczeniem tego co napisałem wyżej ale ok.

 

macie w blokach windy?:icon_biggrin:

 

http://www.carlstahl.pl/pl,76,1,windy,sklep.html - zadzwoń i zamów sobie będziesz miał na przyszłość

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

chciałbym zajrzeć do łożysk wahacza w mojej cbr i je przeczyścić, po czym przesmarować. Macie pomysł jak podnieść tył motocykla żeby to zrobić? Nie mam centralnej podstawki a także chciałbym uniknąć ściągania kolektorów aby podstawić coś pod silnik.:icon_mrgreen:

 

Możesz podnieść moty do góry zwykłym samochodowym podnośnikiem hydraulicznym zwanym żabką podkładając jak juz wspomniałeś cos pod kolektory najlepiej w miejscu wzmocnionym po czym podstawić coś pod niego tak żeby tył wisiał. Stosowałem w tym celu "brzozowy pieniek" ale tu wena twórcza może się przydać. Ważne żeby motocykl sie nei chybotał i miał pewne podparcie. Do podnoszenia i podstawienia lepiej mieć 2 osobę która asekuruje.

Edytowane przez LupoRF

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek samochodowy + jakieś klocki drewniane. Podłóż je w pewne, mocne miejsca typu blok silnika, kawałek ramy itp. Ale najpierw poluzuj oś koła i wahacza co by potem nie walczyć jak moto wisi na klockach.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...