Skocz do zawartości

Gokarty w Warszawie


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna opcja z tymi gokartami, śledzę temat, ale ten najbliższy czas trochę mi nie pasuje, jutro możliwe że nawet nie będzie mnie w mieście. Jak się zrodzi jakiś after, to jestem za.

 

Ajrisz, wychodzi na to że najlepiej być motórzystą-informatykiem :bigrazz: .

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, tylu Was w tej wawie a na gokarty za mało :) Ostatnio na spontanie w ciągu 2 godzin zebrało się 14 osób i musieli nas na grupy podzielić :) A później kolejny spontan i po gokartach strzelnica na 10 osób :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na tym slunsku miały coś do gadania.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na tym slunsku miały coś do gadania.

Szaki, a jak mamy mieć coś do gadania, skoro nic tylko kluski z roladą i modrą kapustą należy gotować, no i kapcie mężowi podawać - nie ma kiedy - sam rozumiesz :icon_twisted:

Swoją drogą przyznaj, że też byś tak chciał - może wtedy więcej by się Was zebrało na te gokarty :icon_razz:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaki, a jak mamy mieć coś do gadania, skoro nic tylko kluski z roladą i modrą kapustą należy gotować, no i kapcie mężowi podawać - nie ma kiedy - sam rozumiesz :icon_twisted:

Swoją drogą przyznaj, że też byś tak chciał - może wtedy więcej by się Was zebrało na te gokarty :icon_razz:

 

Ja tak mam. Tylko co innego podaje mi na talerzu. A co do gokartów to na pewno się zbierzemy, naprawdę są ważniejsze sprawy w życiu codziennym niż żony. Z całym szacunkiem.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że ktoś przyszedł.

pie**ole więcej się z Wami nie umawiam i wracam do domu.

 

 

No a ta Wielka Czworka co niby miala byc ?

Tez nie przyszła ?

ajrisz, jak mogłas ..... :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...