Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 !


martini1404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym fragmentem będę polemizować, gdyż przejazd przez Bukareszt dał mi pewien obraz ich "kultury" zwłaszcza w odniesieniu do pieszych :]

 

Zawsze się znajdą wyjątki :biggrin: . Ja do Bukaresztu nie dojechałam. Kręciliśmy się raczej w okolicach południowo-wschodnich.

Deal With It

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajte ludzie , a może zamiast tej Częstochowy spotkalibyśmy się w Krakowie ... jakoś tam się lepiej pije :D :D :D

 

do krakowa to ja mam dzień drogi :P mimo że pochodze z Torunia pracuje jakies 40 km od olsztyna

ta że do Krakowa mam ponad 500 km i to chyba dobrze ponad 500 :///

 

Ja z chęcią pojechałabym tam jeszcze raz, także gorąco polecam :) .

 

Zapraszamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nadal obserwuję .bo również się tam wybieram ( podobny termin ) choć mam koncepcję na trochę inna trasę ( Rumunia , Mołdawia , przez Ukrainę )...generalnie to gdzie planujecie się spotkać żeby knuć jakiś plan ?.. i kiedy ? ( może ktoś zbierze to do kupy i coś tam postanowi z doświadczenia wiem że demokracja w tych sprawach to nie najlepszy koncept) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa lata z rzędu w Rumunii. Polecam Transfogarską , Transalpinę i całe karpaty , w których jest wiele ciekawych miejsc.

Drogi różne , w zeszłym roku trafialiśmy całkiem nieźle , było bardzo dużo świetnych odcinków.

Ogólnie dla mnie to bardzo ciekawy kraj .

 

Zbierzcie kasę ,przygotujcie motocykle , ustalcie termin , ciekawe miejsca , które chcecie zobaczyć i w drogę . Za dużo dokładnego planowania odbiera trochę uroku takiej wycieczce . Dokładną trasę można ustalać z dnia na dzień patrząc na mapę.

Z doświadczenia wiem , że chętnych do wyjazdu jest zawsze sporo ale większość pewnie się wykruszy. Ciężko jest dogadać wspólny termin , długość wyjazdu i pozostałe sprawy.

 

http://hulitmotofree.blogspot.com/2012/02/moto-wyprawa-2011.html - tu macie relacje z mojego zeszłorocznego wyjazdu

 

W linku na końcu relacji jest odnośnik do mapy ze zdjęciami , aparat mam z gpsem więc widać gdzie były fotki robione . Jak poszukacie w moim profilu na picassie znajdziecie też fotki z poprzedniego wyjazdu do Rumuni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..nadal obserwuję .bo również się tam wybieram ( podobny termin ) choć mam koncepcję na trochę inna trasę ( Rumunia , Mołdawia , przez Ukrainę )...generalnie to gdzie planujecie się spotkać żeby knuć jakiś plan ?.. i kiedy ? ( może ktoś zbierze to do kupy i coś tam postanowi z doświadczenia wiem że demokracja w tych sprawach to nie najlepszy koncept) ....

 

Jak to wyglada na Mołdawi i Ukrainie z drogami ? obawiam sie, że maszyny pokroju mojej (bandit) raczej słabo by sie spisywały, mi sie podoba opcja powrotu przez bułgarie, Serbie i Węgry :) Ale to kwestia "uknucia" :) Demokratyczny wybór może faktycznie być trudny, ale może jednak warto sprubowac- zawsze jest szansa, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ? :blink: :laugh:

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak głosowanie przez aklamację :icon_mrgreen:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... , postanowi poprzez uknucie jednoznacznego miejsca i terminu spotkania szacownego gremium ....lub zebrania koncepcji na termin i miejsce .....a potem się zagłosuje ...można i przez aklamacje ... ;) ...i nie bedzie 90 % okaże się że 35%...a poza tym zrobiłem sobie dzisiaj 60km na dwóch kołach i było super... :)

Edytowane przez BMWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D:D Pytanko mam :P

zakupilem wlasnie kuferGivi V46T Tech i mam odnosnie jego pytanko :P

jak sie go zamyka??? nicholery nie moge sobie z tym poradzic i zastanawiam sie

czy aby zamek jest sprawny

wrazie co dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :D:D Pytanko mam :P

zakupilem wlasnie kuferGivi V46T Tech i mam odnosnie jego pytanko :P

jak sie go zamyka??? nicholery nie moge sobie z tym poradzic i zastanawiam sie

czy aby zamek jest sprawny

wrazie co dzieki za pomoc :)

 

Panie dzieju dobrodzieju, tak jest taki plastikowy wichajster, tzn taka płytka i ona na górze musi zajść za ściankę kufra. Może o to chodzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie dzieju dobrodzieju, tak jest taki plastikowy wichajster, tzn taka płytka i ona na górze musi zajść za ściankę kufra. Może o to chodzi :icon_mrgreen:

tak tak ;) wlasnie o to chodzi ;) tyle ze ona niechce pozostac w tym połozeniu:P kluczyk niechce sie przekrecic:P

ale dzwoniłem juz do sklepu

nowiuśki kuferek a juz na gwarancje jedzie, wazne ze wymienia bez wiekszego problemu

wkuza mnie tylko to ze kupujac gadzet za taka cene powinien on byc sprawdzony przed wysyłka...

no ale trudno, trzeba w poniedzialek przejść sie na poczte

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę że towarzystwo się zbroi na wyprawę :D Ja już też zrobiłem małe rozeznanie tego co muszę kupić na wyjazd :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi został tylko dobry namiot do kupienia, chce taki samorozkładalny zeby za wiele się z nim nie pierdzielić

jak narazie szukam takiego niewielkich rozmiarów:)

komplet kufer+stelaż+płyta

sakwy boczne juz zakupione ;)

z tym ze kufer musi na gwarancje jechac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...