Skocz do zawartości

Neony pod motocykl..


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem motocykle, mające neony pod silnikiem. Wiem, że w samochodach nie moża, jak to jest z motocyklami?

Są jakieś konsekwencje?

 

Sa jest ak samo nedozwolone jak w prypadku auta, trakory czy tramwaju.

 

 

Tak, mega obciach.

 

 

Nie uwazam, mi osobiscie sie podoba, zwlaszca nadfiolet.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czyli co może grozić za używanie neonow?

 

Utrata homolo dopuszczenia do ruchu, utrata ubezpieczenia, zabranie dowodu rejestravyjnego, wizyta u diagnosty - starczy ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dzieciak przewróci, uderzy głową o coś i do końca życia będziesz hodował "warzywo".

 

Kodeks raczej nie przewiduje oświetlenia pod pojazdem. Ale jasno określa w jakiej barwy światła pojazd może być wyposażony i kiedy ich może/musi używać.

 

Co grozi? Mandacik i/lub utrata dowodu rejestracyjnego, ewentualnie upomnienie i wysłuchiwanie kazania od krawężnika.

 

O samych neonach mam mieszane uczucia. Gadżet lat 80-tych, buractwo. Co innego oświetlenie silnika aby wyeksponować go w zamierzony sposób, na postoju oczywiście bo podczas jazdy i tak nikogo to nie obchodzi.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, 600 ka od skutera się wiele nie różni , no może odrobinkę silnikiem ... :icon_razz:

Co do kasku , to leży zakurzony w garażu . Zapłaci to się nauczy i częściej będzie w domu bo mu na paliwo zabraknie . :icon_mrgreen:

Uświadom synowi, szkoda zdrowia i kasy.. A tekst ze w domu bedzie czesciej mnie rozwalił, bo domyslam sie ze syn nie zarabia sam na siebie jeszcze, a cala kase ktora dostaje to jest budzet taty- czyli Ty będziesz dostawał po kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kumpel z WSKą zrobił coś śmisznego. Na ramie zamontował rząd diod LED. Jednak nie jest to dla szpanu, ale ma zastosowanie. Te diody świecą dość mocno, przez co kumpel w nocy widzi, co mu koło przedniego koła się dzieje, praktyczny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...