Skocz do zawartości

Moja pierwsza praca!


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie, dzisiaj oficjalnie stałem się programistą api mobilnych na telefony z platformą android/iOS !

Chodź przyszłość wiążę z administracją sieciową i teleinformatyką, no ale zawsze jakieś doświadczenie ;)

 

Jestem z siebie dumny, co prawda zarobki jakieś nie powalające, ale jak na pracę po 2 godziny dziennie jest bardzo dobrze, na dodatek uczę się w liceum, dlatego firma headhunterska była nastawiona sceptycznie, ale się udało.

 

 

Salonie Kawasaki, czekaj na mnie! :icon_razz:

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ktoś musi pracowac na moja emeryturę :D

 

Graty oczywiście!

 

No właśnie...więc sie nie opierdalaj w robocie :icon_razz:

Graty Murgal.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem przy tworzeniu kilku większych aplikacji na iOS. Z androidem miałem już większe doświadczenie, trochę pracy przy dużych aplikacjach, kilka małych prób swoich własnych api. Dużo pracowałem nad maemo, no ale to mi się nie przydało.

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta młodzież idzie do przodu... 18-latek pisze mnie tu o jakimś programowaniu i projektach a ja mam problem ogarnąć obsługę dotykowego telefonu. Raz miałem w dłoni, już wiem że nie chcę takiego. :banghead: Ale wiem że informatycy mają lajtową robotę, siedzą na dupie cały dzień i coś tam klikają. :icon_mrgreen: Chociaż się nie namęczysz jak większość z Nas za młodości. Truskawki, rozładunek arbuzów, ulotki, łopata....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...