Skocz do zawartości

No Budget Cup


qunio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wizja świetna, ale w polsce nie do zrealizowania.

 

Zaraz chore opłaty za wjazd, opłata za dostęp do boxu, opłata za zmieniarke do opon, opłata za wszystko.

 

Po prostu nie do zrealizowania w polskich realiach, gdzie każdy na każdym chce zarobić.

 

Zastanow sie moze nad tym. Przeciez ktos ten objekt zbudowal, ktos musi troszczyc sie o jego utrzymanie, o jego zabezpieczenie. Nie wiem jak Ty ale na dluzsza mete nikt nie robi nic za darmo. To co Ty nazywasz zarabianiem ja rozumiem poprzez zapewnienia kasy na dalszy ekspluatacje toru aby za 10 lat inni tez mogli. Jak myslisz ile kosztuje polozenie nowej nawierzchni o tej szerokosci na dlugosci 4,5 km ? jak myslisz skad biora se na to pieniadze ?

 

Jak idziesz na dyskoteke to wchodzisz za friko czy placisz wstep ? Zasada jest prosta, chcesz tanczyc, placisz za muzyke.

 

Ile może kosztować wynajem toru (poznań) powiedzmy na 3-4 godziny (ma być jak najtaniej).

 

Nastepny,

 

Wynajecie toru Poznan to z tego co pamietam cos kolo 25 000 pln'ow dziennie. Na 3 - 4 godziny wcale nie musi byc taniej, bo ludzie na ten czas do pracy przyjechac musza, musza tez swoje zarobic.

 

Szedl bys do pracy na 3 - 4 godziny dostajac za te wynagrodzenie ? Czy szukal bys takiej pracy gdzie masz zagwarantowana prace po 8 h dziennie zarabiajac za ten czas, czy moze wolalbys przyniesc rodzinie 600 pln'ow , bo ktos chce tanio tor wynajac ?

 

Panowie, wyscigi nigdy nie byly dla biednych i dla biednych nie beda, chce sie ktos scigac, to musi wybezalowac za to kase - chyba proste ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość komandosek

Mam kolejne pytanie, w cb500 podnóżki są wyjątkowo nisko i szuram nimi chwile po zamknieciu opony. (Gmolami również, pare stopni pozniej, ale te da sie łatwo odkręcić)

Zmieniłem podnóżki na akcesoryjne by troche zwiększyć prześwit. Czy są na to jakies inne patenty?

 

Sportowych setów do CB500 chyba nie ma szans dostać, cb500cup nie istnieje od kilku lat..

 

http://moto.allegro.pl/ir-podnozki-przod-honda-cb-500-600-750-900-i2194581765.html obecnie mam takie podnóżki, myślałem czy by ich trochę nie podciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

zawieszenie ma wpływ, jest wyjątkowo miekkie. Cwicze sobie do gymkhany i jak przerzucam motocykl z jednej na drugą to bardzo szybko się pochylam zaciesniając zakręt i musze uważać by się nie podwiesić. Prędkości minimalne, 20-40km/h

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie wiem czy było, ale we wstępniaku do nowej Motormanii Pejser zdradza, że wraz z AW poprowadzą w 2013 coś w stylu Youngtimer Cup, czyli wyścigi na torze (?) dla sprzętów wyprodukowanych przed 1998.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszystko zajebiście, och i ach, a kończy się na zrobieniu szumu. Bo na regulaminy, oficjalne info czy konkrety (jak np. terminy ) to próżno liczyć. Strona PZM dla przykładu stoi bez zmian od zakończenia tego sezonu WMMP ...

Generalnie nie wierzę, że się uda, choć przyznam pomysł ciekawy.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź takim formalistą Sikor, trzeba się wyluzować ;) Być może nie będzie to pełnoprawna seria wyścigowa w rozumieniu Pucharu Polski czy innych wymogów PZM, ale np. jakaś dodatkowa atrakcja przy okazji Speed Dayów? Zawsze coś, a znając pomysłowość i determinację Pejsera wierzę, że coś z tego wyjdzie. A jeszcze bardziej wierzę, że wystartuje Kondzio i złoi wszystkim tyłki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Co Ty,torowa rc30, nawet popowodziowa kosztuje wiecej niż torowa k6 ;p

 

 

W sumie ciekawe jak taka rześka 24latka by dawała radę...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/88-HONDA-VFR750R-RC30-VFR-750-R-4200-MILES-/221159539821?pt=US_motorcycles&hash=item337e22c46d#ht_14070wt_882

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...