Skocz do zawartości

Kaski Schuberth


Rekomendowane odpowiedzi

Trafił mi się w dobrej cenie C4 Pro, ale mam wrażenie, że rozmiar S (54-55cm) jest za mały, a M (56-57cm) za duży (moja głowa jak na złość ma 55,5cm).
Być może to po prostu nie jest kask dla mnie, ale nie daje mi spokoju ta oferta - czy możecie mi napisać jak to u Was jest, jaki kask pasuje na jakie średnice Waszych głów? Schuberth ma niestety dla mnie te rozmiary przesunięte o 1 cm w dół, reszta kasków S gorzej lub lepiej na mnie pasuje.
C4 pro ma dziwną formę. Miałem S2 i po latach stwierdziłem że kupię szczękowy. Ten sam rozmiar co S2 (L) ciasnota że łeb pękał... Wymieniłem na XL dalej gniotło czoło niemiłosiernie a sam kask latał jakbym miał garnek na głowie. Sprzedałem jako używany bo już nie chciałem marudzić w sklepie poraz kolejny.

Dodam, że jakościowo Schuberth strasznie się popsuł, ja się zawiodłem ogólnie. Kupiłem finalnie shoei gt air 2 i jest rewelacyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Quanti86 napisał:

C4 pro ma dziwną formę. Miałem S2 i po latach stwierdziłem że kupię szczękowy. Ten sam rozmiar co S2 (L) ciasnota że łeb pękał... Wymieniłem na XL dalej gniotło czoło niemiłosiernie a sam kask latał jakbym miał garnek na głowie. Sprzedałem jako używany bo już nie chciałem marudzić w sklepie poraz kolejny.

Dodam, że jakościowo Schuberth strasznie się popsuł, ja się zawiodłem ogólnie. Kupiłem finalnie shoei gt air 2 i jest rewelacyjnie.

Ca piec  lat temu  zrobilem dokladnie to samo co Ty . Przesiatka z Schubertha szczekowca i integrala  na shoei . Jedynie co mnie wkurza , to to , ze tego predzej nie zrobilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...