Skocz do zawartości

Co powiecie o tej zbroji?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po przeczytaniu wątku mam mieszane uczucia co do zbroi która chciałem kopić. Na co dzień jeżdżę w kurtce i spodniach BUSE open road natomiast powyżej 24 stopni zaczynam się strasznie pocić dlatego zacząłem myśleć o zbroi na która chciałem wydać ok 350 zł.

Tak więc czy zbroja to faktycznie takie złe rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbroja markowa to dobre rozwiazanie, zbroja chinska to złe rozwiązanie , ale lepiej zaliczyc slizga z chisnka zbroja niz w podkoszulce...

http://allegro.pl/zbroja-six-six-one-661-vapor-scorpion-ufo-evs-i2406514604.html

allegro.pl/acerbis-koerta-scorpion-profesjonala-zbroja-i2392676271.html

 

dozbieraj troche siana (to 2 czy 3 wyjscia na impreze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska właśnie ta za 209PLN z obojczykami - pod skórzanym kombi nie jest zła. Wylot z moto na plamie oleju, szlif przez całe skrzyżowanie (asfalt szorstki typu "temporary" :P) i modelowy wślizg pod autobus - nawet nie poczułem za bardzo, mogłem wstać i ogarniać sprzęta z drogi. Jej wadą nie jest słaba ochrona, tylko że się szybciej "znosi". "Codzienna" jazda od 2 lat i widać na niej ślady użycia - przy karku się trochę mechaci, musiałem przeszyć ponownie jeden z rzepów z gumą. I na zimę problem - sweter pod nią za gruby się nie mieści, a na nią trochę ciasno, więc trzeba nabyć sobie ubranko jak na King Konga.

Chińskie kolana z goleniami - musiałem poprawiać zawias po tamtym szlifie, bo "zszedłem na kolano" jak mnie własny motór zaczął wyprzedzać.

www.grzegorski.net - witrualny kącik mojego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż trochę i weż tą http://allegro.pl/ac...2396538716.html . Przeżyłem w niej kilka atomowych gleb na crossówce i żyje, naprawdę zajebiste wykonanie i ochraniacza jak i siatka bardzo profesjonalnie wykonane. Posłuży Ci lata.

PS: Jak byś się na nią skusił to wszystkie śrubki pozakręaj na kleju do śrub np Loctite bo lubią się popuszczać i sobie zginąć(dobrze że w zestawie dają 4 zapasowe)

Co do zbroi 661 którą polecał wyżej DrPlama to powiem że kumpel ma i w moim Acerbisie ochrona pleców jest sporo lepsza.

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, zołw na plecach jest cieniutki.

dozbieraj toche kasy i kup porzadną. jak Ci szkoda dorzucic siana to poczekaj az ceny zaczna spadac na koniec sezonu.

pamietaj zeby przed zakupem przymierzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, zołw na plecach jest cieniutki.

dozbieraj toche kasy i kup porzadną. jak Ci szkoda dorzucic siana to poczekaj az ceny zaczna spadac na koniec sezonu.

pamietaj zeby przed zakupem przymierzyć!

 

własnie na teraz potrzebuje bo jeżdżę 6 razy w tygodniu na moto i nie mogę czekać do końca sezonu :)

 

decyduje sie Acerbisa i juz nawet wiem gdzie go będę mierzył :)

Edytowane przez inz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ten produkt:

 

http://allegro.pl/bu...2438200861.html

 

minusem są rzepy przy rękawach.... ale niestety każde rzepy to minus :D

 

Z doświadczenia wiem że jak polecisz na asfalt to wstaniesz...

 

Czytales wogole tytul tematu ? ? ? Czy klepiesz tylko po to aby klepac ? Pytanie bylo nie o kurtke a o zbroje, no chyba, ze nie widzisz miedzy tymi produktami zadnej roznicy, to wtedy sorry !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytales wogole tytul tematu ? ? ? Czy klepiesz tylko po to aby klepac ? Pytanie bylo nie o kurtke a o zbroje, no chyba, ze nie widzisz miedzy tymi produktami zadnej roznicy, to wtedy sorry !

 

:crossy:

 

Kolego pytanie było do produktu który nawet nie leżał przy zbroi.

Piszą o kombinezonach to proponuję dobra kurtkę za dobrą cenę która uratowała mnie przed zdarciem skóry i nie jest do wywalenia po ślizgu.

Edytowane przez Frugacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Acerbis wygląda pancernie. Muszę go obejrzeć.

 

Przymierzałem kiedyś w Motoriście buzera firmy Richa. Nie najgorszy produkt chyba. Na pewno lepsze to od tego co widziałem w moto-akcesoriach. Wyglądało dużo solidniej.

Najtańsza Richa na allegro jest tu- http://allegro.pl/oc...2438194476.html

Uważacie, że ta też jest be?

 

W zeszłym roku interesowałem się trochę zbrojami. Wówczas kilku sprzedawców na mnie dzikie oczy robiło, gdy dowiedzieli się, że chcę zakładać zbroję do jazdy na nakedzie. Oczywiście po chwili niezręcznej ciszy mi przytakiwali, mówiąc że to "zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie" oraz "to rozsądne". :huh:

Póki co gotuję się w kurtce... :wink:

Edytowane przez Mr. Rock'N'Roll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Acerbis wygląda pancernie. Muszę go obejrzeć.

 

Przymierzałem kiedyś w Motoriście buzera firmy Richa. Nie najgorszy produkt chyba. Na pewno lepsze to od tego co widziałem w moto-akcesoriach. Wyglądało dużo solidniej.

Najtańsza Richa na allegro jest tu- http://allegro.pl/oc...2438194476.html

Uważacie, że ta też jest be?

 

W zeszłym roku interesowałem się trochę zbrojami. Wówczas kilku sprzedawców na mnie dzikie oczy robiło, gdy dowiedzieli się, że chcę zakładać zbroję do jazdy na nakedzie. Oczywiście po chwili niezręcznej ciszy mi przytakiwali, mówiąc że to "zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie" oraz "to rozsądne". :huh:

Póki co gotuję się w kurtce... :wink:

Acerbisa możesz brać w ciemno bo jak już wcześniej pisałem przeżyłem w nim trochę ( między innymi spotkanie z drzewem) i to naprawde to pancerna zbroja, super jakość bardzo dobre wykonanie no i ochraniacze to są rzeczywiście ocgraniacze a nie jakieś miseczki z plastiku 2 milimetrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Acerbis wygląda pancernie. Muszę go obejrzeć.

 

Przymierzałem kiedyś w Motoriście buzera firmy Richa. Nie najgorszy produkt chyba. Na pewno lepsze to od tego co widziałem w moto-akcesoriach. Wyglądało dużo solidniej.

Najtańsza Richa na allegro jest tu- http://allegro.pl/oc...2438194476.html

Uważacie, że ta też jest be?

 

W zeszłym roku interesowałem się trochę zbrojami. Wówczas kilku sprzedawców na mnie dzikie oczy robiło, gdy dowiedzieli się, że chcę zakładać zbroję do jazdy na nakedzie. Oczywiście po chwili niezręcznej ciszy mi przytakiwali, mówiąc że to "zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie" oraz "to rozsądne". :huh:

Póki co gotuję się w kurtce... :wink:

 

ta richa wyglada troche jak adrenalina za ok 200 zl ;/

 

ja dzisiaj wylicytowalem prawie nowke 661 Vapor, na pewłnym spontanie bez mierzenia, także u mnie temat juz zamknięty (chyba ze nie będzie leżała ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...