Skocz do zawartości

Civic czy Tigra- co wybrać


Zino R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra stawiam skrzynke browca jak ktoś znajdzie w tej cenie lepsze auto niż moje obecnie.Pewnie jakieś Deawoo czy coś ala niewiadomo co.

 

zajc ja już jeżdziłem różnymi brykami włącznie z mercedesem S320 w220 i w221 BMW E39 ok. 200KM w automacie.

 

A ta Lancia jak za tą kase jest naprawde dobra.

 

A jak chcecie sie pośmiać to prosze bardzo,nikt nie broni.Napewno Seicento jest lepsze.

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra stawiam skrzynke browca jak ktoś znajdzie w tej cenie lepsze auto niż moje obecnie.Pewnie jakieś Deawoo czy coś ala niewiadomo co.

Gdyby to, czy samochod jest lepszy lub gorszy oceniano tylko pod wzgledem wyposazenia i wygody jazdy-to 10cio letnia Alfa nie kosztowalaby 10 % wartosci nowego auta. W starym samochodzie wazniejsza jest niska awaryjnosc i koszty utrzymania. I raczej to swiadczy o "klasie" auta uzywanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc uważam że naoglądałeś sie TopGear`a ,przypomniał mi sie odcinek o FSO Polonez ... a jakoś sie tym jeżdziło.Ale jak tak lubisz programy w telewizji to oglądaj :D

Jak kupisz mi telewizor na gwiazdke misiu, to zaczne ogladac.Obiecuje :icon_exclaim: Co to do dla Ciebie, przeciez Ty wydajesz pare stow dziennie na waciki :icon_mrgreen: A do tego jezdzisz luksusowa fura :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz mi telewizor na gwiazdke misiu, to zaczne ogladac.Obiecuje :icon_exclaim: Co to do dla Ciebie, przeciez Ty wydajesz pare stow dziennie na waciki :icon_mrgreen: A do tego jezdzisz luksusowa fura :bigrazz:

 

Ostatnio jak szedłem bo browar ok. 23 to taki koleś grzebał w śmietniku ... i dałem mu 100 PLN ale Tobie ... nigdy :D

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3000 zł można kupić Hondę Civic, Nissana Sunny, Mitsubishi Colta... wszystkie z lat 90., robione w Japonii. Wierz mi, że jakbyś miał pojechać dalej, niż po bułki do sklepu, to byś wolał którykolwiek z nich od stylowych wynalazków włoskich :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3000 zł można kupić Hondę Civic, Nissana Sunny, Mitsubishi Colta... wszystkie z lat 90., robione w Japonii. Wierz mi, że jakbyś miał pojechać dalej, niż po bułki do sklepu, to byś wolał którykolwiek z nich od stylowych wynalazków włoskich :icon_biggrin:

bleh, po co komu takie auta chyba żeby wyrwać głupią laske.Plastic is Fantastic

Znaczy zeby ja pchac? To oprocz jaj krzepe trzeba miec :icon_mrgreen:

dobra kupujcie sobie co tam chcecie ,cały *** mnie to interesuje :D

 

BTW. nigdy swojej Lancii nie pchałem

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tigry to całkiem niezłe auto. Moja dziewczyna je ma i na nim uczy się jeździć więc lekko nie jest, a mimo wszystko zrobiło już parę ładnych kilometrów i zepsuć się nie chce. Co do Daewoo mój dziadek kupił nówkę lanosa 1.5 czy 1.6 w każdym razie DOHC w 2000 roku. Ma już nalatane 180 tys. kilometrów i nic... Nie bierze oleju, ani razu się nie zepsuło. Robi przy nim tylko czynności czysto eksploatacyjne i to zawsze na czas. Natomiast moi rodzice kupili w 2002 nówkę almerę 1.5 benzyna. Dziś ma też około 180 tys. km. bierze przeszło 1,5 litra oleju na 1000 km. Elektronika wciąż szaleje (szczególnie immobilizer i alarm firmy NATS) a samochód był droższy od lanosa o jakieś 30 000 zł. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi konkretnie o ten filmik

którym sie zajc podnieca pewnie

 

Tzn mi sie zdaje że ten durny filmik zniszczył Polską motoryzacje... bo jak ludzie by byli normalni ... to na drodze ewolucjii wprowadzali by ulepszenia a kto wie ... może dziś Polonez V6 24V Turbo 200KM kosztowałby te 70000 zł no i to by było ok.

 

A ten filmik po prostu wszystko zniszczył.Dlatego trzeba tępić debili i wszystkich wyluzowanych głupków.

 

a te ostatnie zdanie "monkey shock absorber america" poraża swoją szczerością/.

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi konkretnie o ten filmik

którym sie zajc podnieca pewnie

 

Tzn mi sie zdaje że ten durny filmik zniszczył Polską motoryzacje... bo jak ludzie by byli normalni ... to na drodze ewolucjii wprowadzali by ulepszenia a kto wie ... może dziś Polonez V6 24V Turbo 200KM kosztowałby te 70000 zł no i to by było ok.

 

A ten filmik po prostu wszystko zniszczył.Dlatego trzeba tępić debili i wszystkich wyluzowanych głupków.

 

a te ostatnie zdanie "monkey shock absorber america" poraża swoją szczerością/.

Ty nawet z rana popalasz to gowno? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzias, Clarkson może i jest niezły, ale żeby jednym filmikiem położyć motoryzację jakiegoś kraju?

No, to żeś pojechał!

Weź lepiej sobie troszkę literatury poczytaj. Ten filmik powstał, jak już polska motoryzacja leżała i kwiczała.

A zamordowała nas w tej dziedzinie przede wszystkim Moskwa za komuny.

Polacy mieli mnóstwo pomysłów, dobrych prototypów, które były blokowane przez Ruskich.

 

A Clarkson jedzie równo po wszystkim, co tylko na to zasługuje. W którymś odcinku porównał jakiegoś Peugeota do wiadra końskiego gówna i jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności francuska motoryzacja ma się dobrze.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli też ludzie co prowadzili program Sonda w PL i jakoś też ich nie ma ... straszny zbieg okoliczności że mniej wiecej na poziomie lat 80/90 wszystko zninęło

http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CFAQtwIwAw&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D5ntBVIAGcv0&ei=H9jVTpeeFLHT4QSW7qywAQ&usg=AFQjCNGllVxo-OyZDUgSpFJpie0dP4EIvQ&sig2=gYxZ_4LKbBjq42DfUfRSPA

Edytowane przez Mounthains
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...