Skocz do zawartości

Chorwacja 2012


cruiSeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok ale do marketu nie nakręcisz 650 km :icon_razz: , super tak trzymaj do celu i jazda ,

 

i tak jak piszesz każdy ma swój styl jazdy i życia ja również jestem z tych co jadą do celu i z powrotem , planuje na przyszły rok Włochy - Trieste , Chorwacja i Słowenia była w tym roku w trzy dni , więc i Ty dasz spoko rade w cztery dni.

 

 

Jasny gwint! Privat! Pamiętam, że wspominałeś o jakiejś przejażdżce, ale.... nie sądziłem, że naginamy taki kawałek :biggrin: Kojarzę, że mówiłeś, że "wyszły Ci włochy", ale... myślałem, że z pod pachy :biggrin: a nie z mapy!!! Teraz widzę, że Ty na poważnie! Pozdrawiam

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja sie wybieram na chorwacje narazie nie podam terminu ale jak tos sie wybiera na mniej wiecej 2 tygodnie to był bym za oczywiscie w terminie wakac .zwiedzanie opalanie i takie tam porostu na spokojnie . posiadam suzuki gsx 750 f z 99 dlatego na spokojnie .jade ja i moja młoda .jak cos sprubował bym sie dostosowac do terminu wyjazdu , :crossy: pozdrawiam

 

mam pytanie czy do takiej wyprawy paszporcik czy wystarczy dowodzik :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dowodzik.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego latam do Chorwacji przez pięć lat i zawsze wystarczył dowód.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 2011 bez paszportu :buttrock: Na dowodzik bez problemu :icon_razz:

no to gra podziekował pare zeta zostaje w kieszeni jeszcze tylko oddanie jaja do serwisu i czekam na cieplutkie dni ,amniej wiecej ile taka impreza na 2 osoby 3000 tysiaki 4000 wystarczy czy mało bo zielonego pojecia nie mam ile kapusty brac wjadomo im wiecej tym weselej ale wolał bym wiedziec czy nie taniej mnie wyjdzie wyprawa na jamajke ,tak tylko pytam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak chcesz się bawić , czy bierzesz jakiś prowiant itp.

no tu bedzie problem max na 1 albo 2 dni ,interesuj mnie jedzenie ze sklepu pole namiotowe no czasem bar ale to tylko aby sprubowac co tam serwują w zasadzie tylko to co poczebne nie bedw sie bujał po dyskotekach :tongue: poprostu jedzenie i spanie na 2 osoby 1 albo 2 w sęp do parku narodowego bo widziałem fotki badzo ładnie tam i to w szystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...