Skocz do zawartości

Kurtka Skórzana Motocyklowa a ujemne temperatury


Rekomendowane odpowiedzi

może inaczej..

chce skórzaną kurtkę... wszystkie "nie" motocyklowe to jakieś gówno, albo eko albo brzydkie... motocyklowe są z fajnej skóry i fajnie wyglądają. Nie mówię o chodzeniu w kurtce z garbem i napisem Racing. Chodzi mi o bardzo cywilnie wyglądające kurtki.

Edytowane przez niwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieramy klub "Noszących skóry w cywilu"? :icon_mrgreen:

 

Ja śmigam prawie cały rok w moto-kurtce. Na moto nadaje się tylko latem bo jest "zimna" i przewiewna. W cywilu nadaje się wiosną i jesienią. Zimą natomiast śmigam w ramonesce. Po prostu dobrze czuję się w tej szmacie. :buttrock: No chyba że na prawdę na zewnątrz jest "minus pińcet" to wtedy ubieram zwykłą puchówę dla zwykłych ludzi i wtedy czuję się jak zwykły człowiek. :icon_razz: Ale na dobrą sprawę to ramona + dobry polar też daje radę. Mam jeszcze jedną skórę na moto, taka ni w pipę, ni w oko. Niby na moto ale cywile w takich też śmigają. Na moto testowałem ją przy -20 i nie było w niej zimno, tym bardziej na piechotę nie będzie mi zimno. Ale zeszłej zimy niestety piłki nie mieściłem w nią i musiałem chodzić w rozpiętej. Ostatnio schudło mi się to się zapnę i będzie git. Trzeba dobrze przesmarować szuwaksem bo jak mróz przyjdzie to robi się sztywna i wtedy chodzisz jak Robocop. Ło, taka:

http://images04.olx.pl/ui/5/29/52/1272911417_90702752_1-Sprzedam-skorzana-kurtke-BMW-COMPAQ-Dziepolc-84-1272911417.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem swoje chodzenie w temp -10 w skórze to.. proszenie się o wymianę - skóra nie nawilżana popęka (info od sąsiada co handluje skórami od 3o lat). Owszem jeśli będziesz ją kremował możesz śmigać nawet przy - 30. Ogólnie skóra to do -5.

Poniżej tylko puszek.

BTW dziwny ten rok: pochodziłem sĸórze jakiś tydzień bo jesień(a właściwie koniec lata) nagle przeszła w zimę (-3 rano) i wyciągnąłem puszek (bo wole sama bluzeczkę i puch niż cebulkę pod kurtkę skórzaną - łatwiej się rozpiąć niż nie mieć czym się docieplić :D

Edytowane przez darjerz

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...