Skocz do zawartości

Chwalę się! Ale nie motocyklem :)


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nudziło mi się trochę, więc poczytałem Twoją stronkę w celu znalezienia ewentualnych błędów :), tak jak prosiłeś, jedyne błędy, jakie udało mi się wychwycić to "a ogień pełgający w palenisku" w dziale Domki, chyba miał być tu "pełzający"

W Cennik

"w dniu wyjazdu "ogarneli" mniej więcej domek w którym spędzali swój wolny czas". Myślę, że powinno tu być "ogarnęli" od ogarniać, ogarnięcie :)

 

Nie musisz dziękować, wystarczy zniżka na pobyt albo ręka którejś z córek, bo widzę że ładne ;) Wybierz sam ;)

 

A poważnie:

Gratuluję i życzę powodzenia i dużo cierpliwości, to niezbędne w tego typu interesie. (I wysoka kaucja od ludzi w wieku <20 ;) byłem świadkiem jak gość chciał wyjechać w noc po zakwaterowaniu, zatrzymany "na szlabanie" twierdził że nie upłynęła doba wiec nie musi płacić :D)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, prowadzę cos podobnego. Moja rada: zawsze, ale to zawsze proś o zaliczkę, natomiast wplata calości przed przyjazdem to przegiecie, podobnie jak prośba o "ogarnianie" lokum przed wyjazdem, stawiaj na stałych klientów, uważaj na młodych w Sylwka :icon_mrgreen: Oplaca się bardzo założyc obiektowi profil na eholiday.pl, wypadałoby tez w miarę mozlwiosci zorganizować coś, dla dzieciarni typu ping-pong, mini-park linowy, trampolina, boisko siatki, nic tak nie utrudnia wypoczynku jak znudzony bachor, w dziale kontakt daj mapę dojazdu, choćby screen z google maps, no i gdzie fotki domków w srodku? Powodzenia!

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 domki, każdy pojemność do 6 osób, cena (w zależności od sezonu) ok 300pln za dobę za domek. Kuchnia, łazienka, wszystko jest.

 

 

18 osob trza by skombinowac.

Patrzac po fotkach to te domki bardzo blisko siebie sa i nie wiem co bedzie jak trafi sie ... hmmm dziwne towarzystwo ...

W jednym malzenstwo z rozbrykanymi dzieciakami w drugim stateczni emeryci :icon_mrgreen:

A w trzecim malolaty nastawieni na wakacyjne łubudubu :flesje: :icon_razz:

Ale ciekawa alternatywa ja sie w grupie chce gdzies pojechac :buttrock: :crossy: :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady!

 

Zdjęcia środka będą... jak środek będzie gotowy :) w tej chwili meble wjeżdżają.

Mapka dojazdowa i formularz kontaktowy są na stronce "kontakt". Ale mam tam małe problemy z kodem od formularza, jeszcze będzie poprawiane. No i kalendarz będzie.

Rezerwacja online - jest w planach, ale żeby to było porządnie, to bardzo komplikuje stronę (płatności, automatyczne maile z powiadomieniami, kalkulator do wyliczenia ceny, itd...) ale docelowo będzie.

 

Płatność - no cóż, jak ja jeździłem gdziekolwiek to wołali z góry... no zobaczymy.

Dla dzieci - hmmm.. mamy łóżeczko składane dla maluchów jako dostawkę, a co do placu zabaw to jest problem z terenem, bo już zasadniczo miejsca u nas nie ma - obok jest ośrodek wypoczynkowy z huśtawkami jakby co :)

Sylwek sprzedany więc zobaczymy jak pójdzie. wracam do chaty na mikołaja, więc wtedy pojawi się więcej zdjęć, itp. Galeria też będzie rozbudowana :)

 

W tym wszystkim to się przekonałem że nic na siłę. Lepiej krok po kroczku, to się spokojniej do celu zajdzie. Także stronka będzie uskuteczniana :) jest jeszcze wersja inglisz i będzie dojcz :)

 

Majki, wiem, ale autentycznie inaczej się nie dało, administracja łelkam tu :) Straszna wojna była o plan zagospodarowania przestrzennego... bo oczywiście nie było, i trzeba było osobny robić. w oparach biurowego absurdu. M.in się dowiedzieliśmy że w Karkonoszach domy z drewna nie są tradycyjne. Jeszcze inne kfiatki były..... echhh...

 

Liczymy na to że treść stronki i w ogóle całokształt sugeruje spokojny łykent z naturą na nie nawalankę, ale oczywiście życie to zweryfikuje...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]to jest problem z terenem, bo już zasadniczo miejsca u nas nie ma

Majki, wiem, ale autentycznie inaczej się nie dało, administracja łelkam tu :) Straszna wojna była o plan zagospodarowania przestrzennego... bo oczywiście nie było, i trzeba było osobny robić. w oparach biurowego absurdu. M.in się dowiedzieliśmy że w Karkonoszach domy z drewna nie są tradycyjne. Jeszcze inne kfiatki były..... echhh...

 

No i jak dla mnie to ja bym w tym upatrywal ewentualnego problemu.

Oczywiscie tylko teoretycznie bo jak bedzie spokojna ekipa we wszystkich domkach to bedzie git.

Mi osobiscie brakuje tam .... przestrzeni na domek, ale .... jak piszesz biurokracje itp. :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Buber gratuluje

 

2. Oby zawsze byly wynajete

 

3. dodaj do galeri foty jak wyglada w srodku, nawet najlepszy opis nie zastapi jednej foty.

 

4. zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. dodaj do galeri foty jak wyglada w srodku, nawet najlepszy opis nie zastapi jednej foty.

4. zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalem :icon_mrgreen:

Foty będą jak umeblowanie wjedzie. Jakoś tak teraz powinno wjeżdżać :), także za niedługo.

 

No to aktualnie mam brodę :D bo mi się nie chce golić :D

ja tam ładny nie mam być. Żona ma być! ( i jest!)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dorzucę swoje trzy grosze :wink:

Po pierwsze, primo :cool:

Wielkie dzięki w tym miejscu składam Peterkowi. Tylko dzięki jego pomocy i zaangażowaniu udało mi się to wszystko dokończyć w tak szybkim terminie.

Po drugie, secondo:

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa i trzymanie kciuków!!!

Po trzecie, terzo:

Zapraszam serdecznie! Marcin planuje jakieś zniżki dla motocyklistów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Buber, różnych ludzi - różnie fascynujesz. Na mnie zadziałał Gerhart Hauptmann, którego wspominasz. Tym bardziej, iż do kwietnia przyszłego roku trwa w muzeum tego niemieckiego Noblisty (skądinąd bardzo mi bliskiego autora genialnego utworu "Die Weber") wystawa, zorganizowana z okazji 149 rocznicy jego urodzin. Za rok 150 rocznica rocznica, a wtedy możecie liczyć na PIELGRZYMKI z Niemiec i świata, pozostaje tylko pytanie, czy Wasze 3 domki wystarczą, budujcie kolejne, tym bardziej, iż ja z przyjaciółmi też się tam wybieramy.

Największe gratulacje za to, iż zarobiłeś na Zachodzie, a zainwestowałeś u siebie - WIELKIE GRA, GRA, GRATULACJEEE !!!!! Rafał Poznań / Berlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...