Skocz do zawartości

Mulholland


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, ten koleś pokazał jak NIE pokonywać zakrętów- gapił się na pobocze, nawet nie próbował pochylic sprzęta, panicznym hamowaniem zablokował koło... Mógł spokojnie przejechać, ale wybrał wersję z rozrywką dla widowni. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje właśnie pokazują, że warto jeździć na tor i ćwiczyć hamowanie, złożenie, zacieśnianie zakrętu no i wszystko inne wraz z pokonywaniem własnego strachu. Pięknie widać na tych ujęciach slow motion, jak Ci riderzy panikują w pewnej chwili i już nie są w stanie nawet piernąć tylko lecą w przeszkodę lub poddają się uślizgowi.

Do tego jeszcze dochodzi ta legendarna amerykańska jazda w adidasach i jeansach na dopasionych sprzętach, z której mam polew co nie miara :) .

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze dochodzi ta legendarna amerykańska jazda w adidasach i jeansach na dopasionych sprzętach, z której mam polew co nie miara :) .

Amerykańska? Nie dalej jak tydzień temu przy 13stopniach pan w bojówkach z marketu i DiKejach stawiał na gumę ZX9 w Skoczowie i szedł na pełnej na Ochaby w ostre łuki.

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, zrobił najbardziej szkolny błąd, jaki można było. Przecież gdyby nie zamknął gazu, to by wyprostował moto i pojechał dalej. Kierę już miał skręconą w odpowiednią stronę, więc wystarczyło nie spanikować.

 

Hehe ekspert sie znalazl. Ile razy byles w takiej sytuacji? Ani razu czy nigdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Highside'a jeszcze nie walnąłem, więc twierdzisz, że dopiero, kiedy zrobię, będę mógł się wymądrzać? No to jaki wg Ciebie zrobił błąd, że go wywaliło jak z katapulty?

Fizyka go wywaliła...

A błąd był wcześniej ...Jak ktoś pisał, za bardzo zwiesił dupę.

Chciałbym widzieć na żywo kogoś z Was kto by się z dokładnie tej sytuacji wyratował - Internet to taki twór co przyjmie wszystko i nie protestuje.

Dalej podtrzymuje to co napisałem wcześniej... w takiej sytuacji nie ma cwaniaków... normalny rider musi leżeć i koniec.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłby ktos powiedzieć w kilku żołnierskich słowach o co chodzi z tym MH?

Zakrety takie sobie i jacys kolesie specjalnie sie szlifują na motocyklach i wrzucaja to na YT.

To zajęcia jakiejś szkoły dla kaskaderów filmowych?

Miejscówka taka sobie, a kolesie jadą ledwie co...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłby ktos powiedzieć w kilku żołnierskich słowach o co chodzi z tym MH?

Zakrety takie sobie i jacys kolesie specjalnie sie szlifują na motocyklach i wrzucaja to na YT.

To zajęcia jakiejś szkoły dla kaskaderów filmowych?

Miejscówka taka sobie, a kolesie jadą ledwie co...

Kivi, myślisz, że powinienem się wybrać i pokazać kozakom z Kalifornii jak robią hajsajdy kozacy w Kraju Nad Wisłą? :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłby ktos powiedzieć w kilku żołnierskich słowach o co chodzi z tym MH?

 

To wrzucają filmujący, nie rajderzy. Ustawiają się na miejscówce i czekają na gości, którym się wydaje, a takich nie brakuje nigdzie :)

 

Coś jak foty Killboya z Deal's Gap - http://3.bp.blogspot.com/_LxZ4Mi3rR3Q/Sa5DaS8NroI/AAAAAAAAUh4/ZBEHrGcE_KM/s1600-h/01207.jpg

 

http://killboy.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A błąd był wcześniej ...Jak ktoś pisał, za bardzo zwiesił dupę

Jak ważne jest zbyt mocne zwieszenie w porównaniu do złej pracy manetką? Naprawdę pytam z ciekawości, po prostu wolałbym uniknąć lotu przez ramę i zawsze myślałem, że sytuacja z filmiku to typowy błąd polegający na gwałtownym zamknięciu gazu w momencie głębokiego uślizgu. I zawsze myślałem, że w takim wypadku należy przestać odkręcać/lekko przykręcić przepustnicę, zakontrować kierą (to akurat i tak każdy chyba robi odruchowo) i przede wszystkim luźno trzymać łapy, żeby się nie usztywnić. Ale jeżeli błąd leży gdzie indziej, to napisz, będę mądrzejszy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...