Skocz do zawartości

Zmiana na coś mocniejszego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie związane z kupnem kolejnego motocykla,a mianowicie chodzi o przesiadkę z ER-5 na ZX6R.Czy aby to dobry krok w przód mojej przygody z motocyklami czy raczej może poszukać czegoś spokojniejszego ? Dodam że na Er-5 przejeździłem 2 sezony i był to mój pierwszy motocykl nie licząc kursu na prawko.Puki co zapytałem na forum ale oczywiście jak będę miał możliwość przymiarki to skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zx to fajny moto sterowny dość zwrotny jak na sporta,tani w utrzymaniu (w porównaniu do 1000)dość wygodny,na brak mocy na pewno nie będziesz narzekał.a który rocznik chcesz kupić??fajne są te 636 goblin po 2003r.ale to już kaska ponad 10000zł. kiedyś kumpel miał 636 z 2001 i to naprawdę było super moto jak każda 600 kochała obroty ale sprzęt godny uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, kolejny poszukiwacz wróżek na forumie :icon_mrgreen:

co do zasady można przyjąć, że sobie poradzisz i będzie to sensowny krok. tym niemniej rzeczywistość bywa brutalna i może się zdarzyć, że nowy zakup Cię przerośnie

inna sprawa, że statystyka ma swoje prawa, więc możesz należeć do tych nielicznych mistrzów, dla których 2 lata na er5 byłyby stracone. uwaga ta nie dotyczy "miszczów prostej" i tych wymienianych w wątku pt. smutne, ale prawdziwe

konkludując: znalazłeś już wróżkę?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wróżki mówią prawdę :icon_mrgreen: Ale poczekam do wiosny i dopiero jak się przejadę to zobaczymy czy nadaje się czy nie :D Mam nadzieję że dam radę bo szczerze mówiąc er5 mi się trochę znudziło no chyba że macie może jeszcze jakieś ciekawe pomysły,tylko uprzedzam że w grę wchodzą jedynie sporty :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dam radę bo szczerze mówiąc er5 mi się trochę znudziło no chyba że macie może jeszcze jakieś ciekawe pomysły,tylko uprzedzam że w grę wchodzą jedynie sporty :icon_mrgreen:

Wiem ze zaraz tu powstanie cały temat typu o na pierwsze drugie czy trzecie moto ale zadam ci takie pytanie - ile zużyłeś BOKÓW opon ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - dobre pytanie! Na chwilę obecną, uważam że zmianę na mocniejszy motocykl powinno się rozważyć, kiedy potrafimy odkręcać mniej więcej do końca, przy pełnych złożeniach. Jeśli tego nie umiemy, tzn. że jeszcze wiele możemy zaczerpnąć radości z aktualnego motocykla.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, faktycznie może nie ma co przesadzać.

A chcesz typowego plastika? Myślisz o ZX-6R przed rokiem 2003? Miałem takiego, z roku 2001. Teraz wiem, że kupiłbym wtedy CBR 600 F4 :bigrazz: , jeśli miałby to być plastik. Spróbuj przejechać się na SV 650, może Ci się spodobać V-ka, a poza tym to dobry sprzęt.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 636 to myślałem o modelach z rocznika 2004 i wzwyż ale to też zależy od kasy bo puki co pracuje na czarno ale być może po nowym roku dostane umowę i wtedy właśnie szukał bym czegoś nowszego.Nad SV też się zastanawiałem ale to tylko jako nad alternatywą dla kawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, a mnie jedynie dziwi, ze nikt nie zapytal ile przez te 2 sezony tych kilometrow nakrecil :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...