Skocz do zawartości

Intymne pytanie


Gość Zbycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości.

Czy siedleccy motocykliści jeżdżą tylko od kościoła do kościoła ???

Cały czas tylko o święceniu motocykli, spotkaniach przy kościele, wyjeździe do Częstochowy, Lednicy :icon_eek:

Nie ma innych tras ? Spotkań przy piwku ?

Tylko tak, świętojebliwie :icon_mrgreen:

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nieźle, u mnie w regionie są same parówy co potrafią się tylko lansować na starym rynku i tylko w suche, ciepłe dni. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.

Czy siedleccy motocykliści jeżdżą tylko od kościoła do kościoła ???

Cały czas tylko o święceniu motocykli, spotkaniach przy kościele, wyjeździe do Częstochowy, Lednicy :icon_eek:

Nie ma innych tras ? Spotkań przy piwku ?

Tylko tak, świętojebliwie :icon_mrgreen:

Witam.

nie tylko siedleccy...

:D :D :icon_mrgreen: :lalag:

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho, jak wymyślasz tytuł tematu to weź pod uwagę że jak jest napisane "intymne pytanie" to może ktoś (na przykład ja) liczy na zwierzenia 19-latki, bądź problemy i zapytania do profesjonalisty w kwestii seksu, a nie jakieś bzdety...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho, jak wymyślasz tytuł tematu to weź pod uwagę że jak jest napisane "intymne pytanie" to może ktoś (na przykład ja) liczy na zwierzenia 19-latki, bądź problemy i zapytania do profesjonalisty w kwestii seksu, a nie jakieś bzdety...

Lajket! :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho, jak wymyślasz tytuł tematu to weź pod uwagę że jak jest napisane "intymne pytanie" to może ktoś (na przykład ja) liczy na zwierzenia 19-latki, bądź problemy i zapytania do profesjonalisty w kwestii seksu, a nie jakieś bzdety...

 

Nnooo ... to było/jest intymne pytanie adresowana do ziomków :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbycho - nawet jeśli czujesz się wyobcowany, to kroczysz właściwą drogą :D Dalej jeździj w swoim stylu i kierunku (przy okazji co z tematem, którego byłam fanką: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/78411-gry-i-zabawy/ ?), a intymnymi pytaniami nie rób złudnej nadziei Browarnemu :D

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnooo ... to było/jest intymne pytanie adresowana do ziomków :flesje:

Zbycho jak widzisz, nasze subforum jest wyludniałe i mało kto z niego korzysta.

Może spotkanie przy piwku je ożywi. Termin, miejsce i ktoś na pewno przybędzie. Bo warto, czytając o Twoich wyprawach, masz co opowiadać nie przy 1dnym:)

 

A od kościoła do kościoła - początek i koniec sezonu, już pozostanie taką tradycją. Kto chce uczestniczy, kto nie chce nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak coś to zapraszam na przejazd, wylot jutro o 12, spod biedronki na rynkowej, znowu wyszło świętobliwie, bo niedziela. pzdr

 

Troszku późno się dopatrzyłem zaproszenia :icon_mrgreen:

Więc raczej dopiero na wiosnę.

Chyba że ruskiem ... kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...