Skocz do zawartości

Definitywny koniec sezonu


VinAlucard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może wystarczy normalnie wyprzedzać i wykorzystywać przewagę motocykla, a nie czaić się 20 minut.

 

Wiem, o to mi chodzi. Ale jak czytam takie posty, że koleś jedzie 200 metrów za gościem i się czai do wyprzedzania to mnie śmiech ogarnia.

 

P.S.

Typek jedzie 40km/h a Ty go wyprzedzasz ledwo co 50km/h - o co tutaj chodzi ? Sekunda-dwie i masz już być przed Golfem.

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jechaliśmy główną, a z lewej dolatywała droga asfaltowa, tyle, że boczna. Skrzyżowanie oznaczone tylko z jednej storny w zasadzie (?) - przeciwnej. Pasy już dawno się starły przez deszcze i nie wiadomo czy tam ciągła czy przerywana. Podejrzewam, że koleś z ruchem kierownicy w lewo włączył migacz, o ile w ogóle, bo wyglądał jakby nie dokońca był o tym przekonany, już bardziej jego laska tak o tym trąbiła.

Po przyjechaniu policji mogło by to się zakończyć mandatem dla Ciebie za wyprzedzanie na skrzyżowaniu[nie za prędkość] gościu z golfa by otrzymał za zajechanie,bo nawet gdy by miał kierunek to do niczego go nie upoważniał.Co do winy , a co za tym idzie do pokrycia kosztów,to lepiej byś wyszedł wzywając policje. Moim zdaniem dałeś ciała,ale najważniejsze że jesteś cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie było by przypadkiem tak, że owszem, pewnie dostałbyś mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu, ale winę za wypadek ponosiłby Pan, który skręcał w lewo?

 

 

Nie, ponieważ nie wolno wyprzedzać na skrzyżowaniu z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym oraz o ruchu kierowanym (czyli ze światłami).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chłopaki - po co nam (Wam) właściwie motungi po 150-170 KM, żeby takiego pierdalota nie wyprzedzić migiem, nawet smrodu by nie poczuł :buttrock: . A tu przymiarki do wyprzedzania jakbyś jechał maluchem z 1978 :banghead:

 

Mam takiego "akuratnego" kolegę. Jeździ hornetem 900, więc trochę mocy ma. Ale nie: w korku powolutku, zawsze czeka itp rzeczy wydziwia i właśnie niedawno dostał strzał w tył na prawoskręcie, bo puszkarz był przekonany, że on skręci i patrzył w lewo. A mój kumpel grzecznie czekał, aż przejedzie 1500 samochodów i niespodziewanie dla samego siebie wylądował na plecach :icon_razz: .

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walisz kopa babie garbatej i spierda..sz!one zawsze maj laski zeby sie podeprzec wiec lepiej byc szybszy niz jej reka. :bigrazz:ostatnio siedze z narzeczona w aucie i podchodzi taka wpycha lape przez lekko uchylona szybe i mowi(daj daj panie zeta)spojrzalem jej w oczy i stwierdzilem ze sie boje(wygladala jak czarownica)no!!! i dalem zeta,poszla sobie.

Edytowane przez oil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chłopaki - po co nam (Wam) właściwie motungi po 150-170 KM, żeby takiego pierdalota nie wyprzedzić migiem, nawet smrodu by nie poczuł :buttrock: . A tu przymiarki do wyprzedzania jakbyś jechał maluchem z 1978 :banghead:

 

Mam takiego "akuratnego" kolegę. Jeździ hornetem 900, więc trochę mocy ma. Ale nie: w korku powolutku, zawsze czeka itp rzeczy wydziwia i właśnie niedawno dostał strzał w tył na prawoskręcie, bo puszkarz był przekonany, że on skręci i patrzył w lewo. A mój kumpel grzecznie czekał, aż przejedzie 1500 samochodów i niespodziewanie dla samego siebie wylądował na plecach :icon_razz: .

Koleżka vin ma dopiero 17 wiosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...