Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w identyfikacji Hondy.


Park
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no kompresję da się teoretycznie po odpięciu deko sprawdzić,

 

nie trzeba- w serwisówce powinna być podana wartość uwzględniająca autodeko

 

dla xt 600-1.100 kpa ( 11 bar) w drz też było podane ( w nawiasie pisało released autodecompresor czy coś takiego co oznacza uwzględnia autodeko....)

 

w drz też chyba jest 11 więc dla xl można przyjąć podobnie.....

 

nie wiedziałem że dostęp do napinacza jest tak problematyczny- w xt nic nie trzeba odkręcać żeby odkręcić napinacz i dostęp jest trywialny...

 

 

ręczny deko w niczym nie przeszkadza-trzeba parę razy kopnąć i miernik z zaworkiem zwrotnym...

 

co do poziomu frajdy to napewno jest dobry stosunek koszty/poziom frajdy we wszystkich starych sprzetach,ale jak sie polata więcej na czyms nowszym to niestety widać ten upływ czasu praktycznie na kazdym kroku

 

wiesz drogi jjanku bym z tobą podyskutował ale z pewnych względów nie chcę i na tym zakończe (nie chodzi o ciebie)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba- w serwisówce powinna być podana wartość uwzględniająca autodeko

 

dla xt 600-1.100 kpa ( 11 bar) w drz też było podane ( w nawiasie pisało released autodecompresor czy coś takiego co oznacza uwzględnia autodeko....)

mysle ze jestes w błędzie, "released" oznacza zwolniony czyli takie spreżanie ma być bez deko, w manualu XLki jest podana tylko kompresja 12,5 bara, bez informacji czy z deko czy bez wiec raczej bez, zresztą cała ta zabawa z mierzeniem kompresji to trochę pic na wodę jak dla mnie - dojechany silnik moze miec niezłą kompresję bo będzie uszczelniony olejem-jak taki stary pazdzioch normalnie odpala, nie dymi i nie chodzi jak sieczkarnia, to brać, zresztą w tym przypadku darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :icon_mrgreen:

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, darowanemu koniowi w zęby nie warto zaglądać. To zawsze dobry argument ;-). Jak sprowadzę te krowę, to jeszcze wątek pociągnę. A chcę sprowadzić dla własnej uciechy, nie na sprzedaż. I papiery też są :-).

 

P.s co myślicie o tym,

 

Można w jakimś sklepie dokupić supertrapp? Czy to z całym tłumikiem trzeba ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym tłumikiem,podobne rozwiązanie mam u siebie w wydechu White Brothers E-series,głośne bydle,szczególnie jak nieuszczelnione ;]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...