Skocz do zawartości

Motocykl do 15000 złotych


Rekomendowane odpowiedzi

mi osobiscie z wymienionych modeli jamahy najlepiej jezdzilo sie wlasnie XJ... ;) wszelkie odmiany fazera w ogole mi nie pasowaly i w tym segmencie z pewnoscia lepszy jest gsr...

 

dlatego moze zamiast przysiadac sie w salonie po prostu ustaw sie na jazde probna,

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na GSR600 także siedziałem, wiem wiem siedzieć to sobie można na "tronie" no ale jak na czymś siadam, przymierzam się i mam kolana pod brodą no to od razu odpada. GSR600 okazał się dla mnie po prostu zbyt kompaktowy, tym bardziej, że bardzo rzadko jeżdżę po mieście. FZ8 Fazer jest według mnie po prostu znacznie większy od Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam uwazasz, ja mam 190 wzrostu i na gsr moglbym latac i latac... ;) mozesz sobie skorygowac sety jak masz za wysoko kolana. mi np (nie w gsr ale w gsxr) ustawione wysoko sety bardzo odpowiadaja, bo jak jade w trasie i poloze sie na baku to nie musze trzymac lokci w powietrzu tylko lagodnie opieraja mi sie o kolana...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nogi długie jak cholera, na GSR600 miałem zbytnio podkurczone nogi, kierownica też była trochę za blisko. No i jednak powoli kieruję się ku motocyklom z taką pół owiewką jak Fazery, będę często robił szybkie trasy 200km w jedną stronę do Krakowa na uczelnię. Chciałbym też zabrać się z raz do roku gdzieś dalej, Chorwacja i te rejony. Niesamowicie nurtuje mnie opinia, że FZ1 Fazer i FZ8 Fazer palą niemalże tyle samo, w teście motocykla zaś możemy przeczytać co innego, zapodaję link http://www.motocykl-online.pl/testy/yamaha-fazer8-i-yamaha-fz1-fazer-800-kontra-litr, bardzo proszę o dalsze opinie przede wszystkim na temat FZ1 i FZ8 w wersjach Fazer to na razie moi faworyci. Biorąc pod uwagę skromne doświadczenie raczej FZ8, bardzo ważne przy dzisiejszych cenach paliw są dla mnie koszty eksploatacji.

Edytowane przez luqa90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie nurtuje mnie opinia, że FZ1 Fazer i FZ8 Fazer palą niemalże tyle samo, w teście motocykla zaś możemy przeczytać co innego, zapodaję link http://www.motocykl-online.pl/testy/yamaha-fazer8-i-yamaha-fz1-fazer-800-kontra-litr, bardzo proszę o dalsze opinie przede wszystkim na temat FZ1 i FZ8 w wersjach Fazer to na razie moi faworyci. Biorąc pod uwagę skromne doświadczenie raczej FZ8, bardzo ważne przy dzisiejszych cenach paliw są dla mnie koszty eksploatacji.

Jeszcze nigdy, żaden z moich motocykli nie spalił tyle, ile piszą w testach!Fz1 nie da się zejsć do poziomu 5 litrów deklarowanych w artykule. Jak chcesz tanio i w miarę szybko jezdzic kup F800. To pali naprawde skromnie. Fz1 to pijak. Nie wierze ,ze FZ8 w tej kwestii jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeździłem wolno (i do tego z plecakiem), a FZ1s paliło mi 7-8 litrów.

to chyba jednak nie aż tak dużo.

z nas 2, ja byłem większym pijakiem :icon_twisted:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeździłem wolno (i do tego z plecakiem), a FZ1s paliło mi 7-8 litrów.

to chyba jednak nie aż tak dużo.

z nas 2, ja byłem większym pijakiem :icon_twisted:

jaquzie-a oni twierza ze pali 5 litrow :P

Jezdzac w grupach z roznymi motocyklami FZ1 palil wiecej od K1200R, ZX9R,FZS 1000 czy ZRX 1200. Za to identycznie wypadal stary Vmax czy KTM ADV. Wedlug mnie to troche duzo. Mi srednio wypada 8.Jadac spokojnie w trasie 7. Jak sie postaram to 6. Jak sie "postaram" to 12 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc, dawid125 kupił od Ciebie fazera ? bo jak tak to jeszcze miał intruza po drodze (800 chyba), a teraz sprzedaje tego fazera bo już ma fazera fz1 .

co do tematu nie wystarczy fz 6 ? aż tak się różni od fz8 ? fz6 przy troszkie większej zębatce (pare zębów) z tyłu idzie na koło nawet z 3 biegu (z klamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh te spalanie. Biadolicie jak księgowość na koniec miesiąca, pomyślcie o VTRze firestorm, która ma 110KM a łyka 10 litrów przy zwykłej, normalnej jeździe :)

Fazer 1000 mojemu koledze pali około 5,5-6 litrów przy normalnej jeździe,bez pałowania. Jak jest moc to musi łyknąć, taka jest cena tej frajdy z takiej mocy. FZ8 dorwiesz w tym przedziale cenowym do 15 tys zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...