Skocz do zawartości

Suzuki DR 125 - v-max


szajbat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wytarło krzywki na wałku i spadła moc

 

nie krzywki wodzu a panewki :D

 

Dokładnie tak, jadę na 4 piłuję go do 60km/h, zmieniam na 5 i w ogóle on nie przyspiesza.

 

czyli moja diagnoza jest albo brak mocy albo coś z 5 biegiem ??

 

nie miałeś nigdy żafnych problemów z 5 biegiem typu wycie problemy z wrzuceniem ??

 

krócieć gaźnik-cylinder jest gumowy ?? ,,opsikiwałeś'' go dezodorantem czy nie ma gdzieś mikropeknięcia ??

 

sprawdź jeszcze luzy zaworowe-mało prawdopodobnie żeby sie zmieniły od gleby ale nie ma z tym dużo roboty a lepiej dmuchać na zimne...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tam obrotomierz i jestes pewny ze kreci max obroty czy tylko tak myslisz ?

Sugestie Janusza warto sprawdzic, oprocz tego luzy zaworowe i jeszcze raz gaznik bo mozliwe ze twoje czyszczenie nie bylo tak skuteczne jak ci sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Mam problem z moim maluszkiem Suzuki DR 125.

 

Otóż od jakiegoś czasu odczułem, że nie kręci mi się do maksymalnych obrotów i jedzie max 60km/h, po wyczyszczeniu gaźnika, filtra powietrza zaczął znowu się kręcić do maksymalnych obrotów, ale v-max dalej został taki sam, czyli 60km/h, wszystko stało się po wywrotce parkingowej. Już nie mam pomysłów co to może być, nie strzela z tłumika, więc raczej nie za bogata mieszanka, ponieważ przyspieszenie ma dobre, ale tylko do 60km/h, wcześniej jechał 90-100km/h.

 

Jakieś pomysły?

 

Witam,

 

Mam problem z moim maluszkiem Suzuki DR 125.

 

Otóż od jakiegoś czasu odczułem, że nie kręci mi się do maksymalnych obrotów i jedzie max 60km/h, po wyczyszczeniu gaźnika, filtra powietrza zaczął znowu się kręcić do maksymalnych obrotów, ale v-max dalej został taki sam, czyli 60km/h, wszystko stało się po wywrotce parkingowej. Już nie mam pomysłów co to może być, nie strzela z tłumika, więc raczej nie za bogata mieszanka, ponieważ przyspieszenie ma dobre, ale tylko do 60km/h, wcześniej jechał 90-100km/h.

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Edward
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...