Skocz do zawartości

Firma LML słyszał ktoś?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy słyszał ktoś o firmie LML ? Muszę z przodu wymienić przewód hamulcowy, i zastanawiam się nad tą firmą.

 

za 126 zł masz przewód w stalowym oplocie na przód do NSR125 firmy TRW Lucas w InterCars, firma na pewno lepsza i pewniejsza

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 140 złotych dostanie przewód Goodridge z dożywotnią gwarancją i w dowolnym kolorze.

 

jednak wolal bym założyć TRW choćby ze względu na to że jakojedyni maja atest drogowy na przewód, końcówke i połączenie. ani hel ani goodrige tego nie maja. Poza tym lucas tez daje taka gwarancje. :)

 

za 66,12 zł mam oploty goodridge przód i tył + nowa opona tył

 

Chyba euro :D

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRW jest produkowane w Niemczech i ma tamtejsze atesty drogowe i certyfikaty TUV, po za ty dożywotnia gwarancja i najlepsza cena w tej chwili ( no oprócz tego za 66 zł ale bałbym się tego nawet do kosiarki)

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam LML. Mialem w poprzednim moto i byłem zadowolony. Do obecnego także będę montował LML. No i wielki plus w porównaniu do innych, że końcówki są przykręcane - w standardowym przewodzie, złe zakucie końcówek uniemożliwi montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę że TRW robi okładziny i klocki hamulcowe do wielu ciężarówek w standardzie OEM.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...