Skocz do zawartości

Sworzen tloka-korba luz


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczajaco zeby wiedziec iz do tego silnika nie ma zamiennika korbowodu...wiec albo uzywany wal labo regeneracja korby...no chyba ze 25 sklepow ktore obdzwonilem sie myla Piotrze a ty masz dla mnie nowa korbe to jestes moim bogiem :)

 

 

Jutro specjalnie dla ciebie zdjecie wnetrza silnika bo juz mam rozebrane.iglowe lozysko na dole macza sie w oleju i tyle.pompa laduje na gore na magistrale.no chyba ze gdzies niezauwazylem jakeigos natrysku na wal na dole...

 

Oczywiscie motocykl chce zrobic dla siebie nawet gdybym sprzedawal nie jestem tkaim typem.sprawa ogolnie z regeneracja chyba odpada bo kroba ma luz i na iglach na dole i na swornziu na gorze...wiec pewnie igly juz sa kwadratowe...

 

A po co zamiennik?

nie lepiej fabryczny?

13032-1207 ROD-CONNECTING $84.00a może cena jest za wysoka?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sprzedaż motocykl powinien być zrobiony zgodnie z prawidłami sztuki ponieważ zawsze jest szansa trafienia na silnego i nerwowego nabywcę a złamania długo się zrastają:icon_biggrin:

 

Ciekawą masz argumentację, ciekawą... :clap:

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze nie widziałem żeby ktoś na sprzedaż cokolwiek zrobił ... ewentualnie już sprzedaje się dobry motocykl i wtedy jest ok wszystko... to nie tylko nasz kraj taki bo co sie przywozi nieraz z zagranicy

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jednak zostaniesz moim bogiem.w serwisie kawasaki powiedzieli mi jakas niestworzona cene typu 3tys i gosc mowi ze nawet niesprawdza dokladnie bo wie ze tyle kosztuje. gdzie moge zamowic ta krobe za te pieniadze ? normalnie w serwisie niech sprawdza dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jednak zostaniesz moim bogiem.w serwisie kawasaki powiedzieli mi jakas niestworzona cene typu 3tys i gosc mowi ze nawet niesprawdza dokladnie bo wie ze tyle kosztuje. gdzie moge zamowic ta krobe za te pieniadze ? normalnie w serwisie niech sprawdza dokladnie?

 

kompletny nowy wał korbowy :

13031-1378 CRANKSHAFT-COMP $560.81a mają dostęp do kompa możesz zamówić w USA lub u krajowych oszustów za ponad 3tys zeta :icon_biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...