Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12.05.2013 r Zdjęcia z toru. Bardzo ładne.

Mam nadzieję, że autor tych znakomitych zdjęć nie każe mnie ukrzyżować za ich udostępnienie. Przeklejone z forum SV

https://plus.google.com/photos/11841134 ... 2053997153

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podobno silniki padają... znajomemu który kupił dla syna do pucharu RS4 ostatnio jeden nowy padł ( pójdzie na gwarancję ) oraz drugi używany, też padł... po 2 kółkach !

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 15KM chyba nie ma co spodziewac sie wichury :)

Jak z wyczuciem przyczepności bo na kartoflanych oponach jezdiliscie, podobno po załozeniu Pirelli Superbike to juz inna jazda bedzie

jak pracuje zawieszenie? miekkie?

 

defekty silników moze byc związane z odpowiednim docieraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony SAVA Są prawdopodobnie dobre na jakieś warunki, ale raczej nie na tor. Trochę słabo się grzeją, ale to z kolei wina małych obciążeń zwłaszcza na tylnej, bo przód podczas hamowań ma jakieś szanse. RSV ma całe 11 KM. Nie 15. Wracając do opon, dopiero po południu kiedy słońce grzało ostro przyczepność się poprawiła. Nie mniej jednak trzeba się mocno uwiesić, żeby nie pochylać i jednocześnie nie używać za bardzo kolana bo przy podparci potrafi tył odjechać. Może raczej przeskoczyć. Utracie przyczepności zarówno przodu jak i tyłu nie towarzyszy zwykły poślizg tylko przeskakiwanie. Podobnie jak na nierównej nawierzchni. Zawieszenie nie ma żadnej regulacji. Tył nie ma nawet napięcia wstępnego. Czyli wszystko w rękach kierowcy. Ogólnie prowadzi sie dobrze. Nie tak jak dwusuwowa RS, ale nie ma co wymagać za te pieniądze. Dziś założymy normalne opony, a jutro testy. Zobaczymy.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wybiera sie ktos z Warszawy w najablizszy weekend 15- 16 ?? oczywiscie jak nie bedzie padac

najchetniej to podlaczyl bym sie na jakas przyczepke badz busa :))

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem na tej stronie i nie moge znalezc zadnych informacji

Edytowane przez mlody Q

"Gdy na drodze za zakrętem Przeznaczenie spotka mnie ... "

"...If I'm not back again this time tomorrow, Carry on, carry on, as if nothing really matters. ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.06.2013 Sobota: (tylko jedna tura)

I TURA w godzinach 14:00-19:00 Cena: od 60 do 80 zł

 

30.06.2013 Niedziela:

I TURA w godzinach 09.00 – 14.00 Cena: od 60 do 100 zł

II TURA w godzinach 14:00-19:00 Cena: od 60 do 80 zł

 

 

Jadę z Warszawy w niedzielę rano, i mam jeszcze 1 miejsce. Jak by ktoś chciał się zabrać, dawać znać :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...